» Domů » Železnice » Werner Dilitz je novým regionálním manažerem ÖBB v Tyrolsku

Werner Dilitz je novým regionálním manažerem ÖBB v Tyrolsku

Začátkem nového roku přebírá pozici regionálního manažera ÖBB v Tyrolsku Werner Dilitz. Předchůdce René Zumtobel přešel do tyrolské zemské vlády.

Dititz působí u Rakouských spolkových drah (ÖBB) 31 let – naposledy od roku 2018 jako vedoucí týmu ve společnosti ÖBB-Personenverkehr pro palubní služby v Tyrolsku a Vorarlbersku. Začínal v roce 1991 u ÖBB Train Tech (dříve ÖBB Technische Services) jako dělník. Dilitz poté pracoval 14 let jako dispečer a dalších jedenáct let jako vedoucí posunu a jako plánovač provozních a stavebních pokynů v tyrolském regionálním vedení.

Na nového regionálního manažera čeká v nadcházejících letech řada úkolů, „jako je pokračování úspěšné generační výměny, příprava a implementace rozšíření služeb v jízdním řádu 2024 a implementace nových vozidel Siemens Desiro ML v místní dopravě,“ řekla Sabine Stock, členka představenstva pro osobní dopravu u ÖBB.

Foto © ÖBB / Gerhard Berger

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes