Werner Dilitz je novým regionálním manažerem ÖBB v Tyrolsku

redakce

Začátkem nového roku přebírá pozici regionálního manažera ÖBB v Tyrolsku Werner Dilitz. Předchůdce René Zumtobel přešel do tyrolské zemské vlády.

Dititz působí u Rakouských spolkových drah (ÖBB) 31 let – naposledy od roku 2018 jako vedoucí týmu ve společnosti ÖBB-Personenverkehr pro palubní služby v Tyrolsku a Vorarlbersku. Začínal v roce 1991 u ÖBB Train Tech (dříve ÖBB Technische Services) jako dělník. Dilitz poté pracoval 14 let jako dispečer a dalších jedenáct let jako vedoucí posunu a jako plánovač provozních a stavebních pokynů v tyrolském regionálním vedení.

Na nového regionálního manažera čeká v nadcházejících letech řada úkolů, „jako je pokračování úspěšné generační výměny, příprava a implementace rozšíření služeb v jízdním řádu 2024 a implementace nových vozidel Siemens Desiro ML v místní dopravě,“ řekla Sabine Stock, členka představenstva pro osobní dopravu u ÖBB.

Foto © ÖBB / Gerhard Berger

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Next Post

Taxislužbu na Letišti Václava Havla Praha bude zajišťovat společnost Uber. Zákazník bude znát cenu předem

Novým provozovatelem taxi služby na Letišti Václava Havla Praha bude od jara 2023 společnost Uber. Zvítězila v koncesním řízení, do kterého se přihlásili dva uchazeči. Vítěz tendru garantuje pevně stanovenou cenu jízdy předem, zajištění dopravní obslužnosti v režimu 24 hodin denně a vozový park ve stáří maximálně do pěti let […]