21/10/2021

O nás

Provozovatel webu

Bus Ticket,s.r.o. Jaurisova 515/4, Praha 4 Michle 14000
IČO 08459771
DIČ CZ08459771
Zapsána Městského soudu v Praze spisové značky C 319304

 

Tento web je zaměřený na dopravu a cestovní ruch v rámci světa bez specifikace úzkého zaměření. Neklade si za cíl konkurovat velkým světovým médiím, ani být press světového významu. Je tvořena za účelem nápravy toho co česká média nesdělují po pravdě nebo cíleně zkreslují, aby se něco utajilo veřejnosti. Na tomto webu se nepodílí žádný současný ani bývalý účastník politické scény a web je zcela apolitický.

Sociální síť, jež je součástí webu, je určena výhradně pro skalní fanoušky dopravy a cestovního ruchu. Není určena pro šíření nenávisti, urážek, ani jiného ponižování ze strany zhrzených osob nebo pro ty, které urazil, nařknul a jinak poškodil kdokoli, zvláště pak určitý šéfredaktor jednoho nejmenovaného dopravního rádoby portálu.

Každý, kdo bude mít zájem přispět svým vlastním zpracovaným článkem s vlastními fotkami, může tento článek zaslat na info@transportminutes.eu. Článek bude zhodnocen, případně editován a jeho konečná podoba bude s jeho autorem konzultována před uveřejněním. Bez souhlasu autora nebudeme žádný z jeho článků zveřejňovat. Souhlasem se zveřejněním se autor zříká odměny na honorář.

Citovat a používat články z tohoto webu lze pouze a výhradně po domluvě s provozovatelem webu. V opačném případě jsme nuceni toto jednání považovat jako krádež duševního vlastnictví (viz 40/2009 Sb. trestní zákoník §270). V případě, že jsme sami článek z česky hovořícího média převzali, nelze uplatňovat výše jmenované.

Fyzické osoby smí na tento web odkazovat volně, právnické osoby pouze se souhlasem provozovatele webu.