Strojvedoucí v regionální dopravě

Web Leo Express s.r.o.

Reklamy

Pro náš provoz na Orlicku hledáme strojvedoucí s licencí na motorovou trakci. Chceš se podílet na rozvoji mladé firmy, která se snaží neustále přicházet s novými nápady na poli veřejné dopravy? Rádi Ti nabídneme sedadlo na stanovišti strojvedoucího v našich motorových jednotkách Alstom Lint!

Náplň práce

  • Samostatná zodpovědná práce “kapitána” vlaku.
  • Řízení, obsluha a provozní prohlídky drážních vozidel.
  • Organizace přípravy vlaku, obratových úkonů a práce posádky vlaku.

Jaké máme požadavky?

  • Platná licence strojvedoucího na motorovou trakci.
  • Praxe strojvedoucího výhodou.
  • Zodpovědnost, samostatnost, disciplinovanost.
  • Aktivní osobní přístup k dosažení společného cíle – spokojeného cestujícího.

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • Náborový příspěvek 25 tis. Kč po uplynutí zkušební doby + 25 tis. Kč po půl roce.
  • Pohodlné pracovní prostředí spolehlivých motorových jednotek Alstom Lint.
  • S předstihem plánované, turnusově organizované směny.
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistku na blbost.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost dalšího růstu v technicko-provozních pozicích.
  • Firemní benefity, jako např. kredity na cestování našimi vlaky a autobusy či příspěvek na penzijní připojištění.

Chcete-li požádat o tuto práci pošlete svůj životopis a průvodní dopis na kariera@le.cz