Web Leo Express Slovensko s.r.o.

Reklamy

Chceš se podílet na rozvoji mladé firmy, která se snaží neustále přicházet s novými nápady na poli veřejné dopravy a zvyšovat standard služeb na železnici? Rozšiřujeme náš provoz na Slovensku a hledáme strojvedoucí s licencí na motorovou trakci pro regionální dopravu na trati Bratislava – Komárno.

Náplň práce

  • Řízení, obsluha a provozní prohlídky drážních vozidel.
  • Samostatná zodpovědná práce “kapitána” vlaku.
  • Organizace přípravy vlaku, obratových úkonů a práce posádky vlaku.
  • Nástupní místo Bratislava

Požadujeme

  • Platnou licenci strojvedoucího na motorovou trakci.
  • Praxi strojvedoucího výhodou.
  • Zodpovědnost, samostatnost, disciplinovanost.
  • Aktivní osobní přístup k dosažení společného cíle – spokojeného cestujícího.
  • Zdravotní způsobilost.

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí spolehlivých motorových jednotek Alstom Lint.
  • S předstihem plánované, turnusově organizované, směny.
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistka na blbost.
  • Spolupráci ve formě HPP/DPČ
  • Možnost dalšího osobního růstu v technicko-provozních pozicích.

Chcete-li požádat o tuto práci pošlete svůj životopis a průvodní dopis na kariera@le.cz