» Domů » Městská doprava » Linxon India získává objednávku na dodávku trakčního napájení v rámci 2. fáze vývoje metra Chennai

Linxon India získává objednávku na dodávku trakčního napájení v rámci 2. fáze vývoje metra Chennai

Společnost Linxon získala zakázku od Chennai Metro Rail Limited (CMRL) na dodávku napájecích prací pro fázi 2 vývoje metra v Chennai. Projekt je financován Asijskou rozvojovou bankou (ADB).

Fáze 1 metra v Chennai je v provozu od roku 2015 a může se pochlubit roční vytížeností více než 70 milionů lidí. Nově udělená zakázka je součástí fáze 2, která výrazně zvýší počet cestujících a sníží přetížení, zejména v okolí rozšiřujícího se IT centra v Chennai. Nové tratě s názvem 3, 4 a 5 ve fázi 2 jsou dlouhé asi 119 kilometrů.

„ Očekává se, že celý tento projekt fáze 2 bude dokončen za pět let a zvýší denní počet cestujících o 1,55 milionu lidí,“ řekl Rajesh Chaturvedi, ředitel pro systém a provoz ve společnosti Chennai Metro Rail Limited (CMRL).

„ Tato smlouva je v souladu s naší vizí od sítě po vozidlo a zajišťuje spolehlivé a udržitelné dodávky, přenos a distribuci elektrické energie. Jsme potěšeni, že můžeme být součástí vytváření ekologické veřejné dopravy, “ řekl Stefan Reisacher, generální ředitel společnosti Linxon. “Tento projekt dále upevňuje naši vedoucí pozici na trhu pro projekty dodávek energie v asijsko-pacifickém regionu. Železniční průmysl má v nadcházejících letech obrovský potenciál a Linxon je v tomto segmentu průkopníkem.”

Linxon buduje infrastrukturu, která pohání svět bezuhlíkovou technologií. Touto novou smlouvou přináší své inženýrské služby do návrhu, výroby, dodávky, instalace, testování a školení a zprovoznění napájecího systému pro tento důležitý projekt hromadného rozvoje městské železnice. Rozsah projektu zahrnuje trakční měnírny a pomocné hlavní měnírny, spolu s traťovými měnírnami a silovými kabely, nadzemní trolejové systémy a systém dohledového řízení a sběru dat.

Toto oznámení staví na úspěšném dokončení kontraktu získaného v roce 2020 na fáze 1A a 1B metra Kochi, jehož otevření v září tohoto roku slavnostně zahájil vážený premiér Indie Shri Narendra Modi a za přítomnosti hlavního ministra státu Kerala.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes