American Express otevírá na mezinárodním letišti v San Franciscu salonek Centurion o rozloze 16 000 metrů čtverečních

redakce

Salonek je dvakrát větší a nabízí nové menu od šéfkuchaře Raviho Kapura nominovaného na cenu Jamese Bearda a vína z místních zdrojů, která vybírá ředitel Centurion Lounge Wine Anthony Giglio.

Společnost American Express (NYSE:AXP) dnes znovu otevřela nově rozšířený salonek Centurion Lounge na mezinárodním letišti v San Franciscu (SFO). Salonek o rozloze 16 000 metrů čtverečních je nyní téměř dvojnásobně větší a nabízí více míst k sezení, další bar se speciálními vinnými lety, jejichž kurátorem je sommelier a ředitel Centurion Lounge Wine Anthony Giglio, a nové menu od šéfkuchaře sanfranciského Liholiho Yacht Clubu Raviho Kapura.

“Jsme nadšeni, že můžeme vstoupit do nového roku otevřením našeho salonku Centurion Lounge na mezinárodním letišti v San Franciscu,” uvedl Pablo Rivero, viceprezident a generální ředitel divize Global Lounge Experiences. “Tento dobře vybavený salonek s výjimečným jídlem, vínem a uměním inspirovaným severní Kalifornií je navržen tak, aby se v něm držitelé členských karet cítili svěží a připravení na cesty.”

Salonek Centurion na letišti SFO bude nyní disponovat větším prostorem pro oprávněné držitele členských karet, včetně dvou vináren a kaváren, dalších toalet, soukromých telefonních místností, několika soukromých pracovních míst a dalších prostor. Salonek se nachází v terminálu 3 v mezipatře.

VÍNO Z MÍSTNÍCH ZDROJŮ

V salonku bude k dispozici nový bar, kde si hosté mohou vychutnat speciální vinné lety s důrazem na čtyři regionální vína, jejichž kurátorem je renomovaný odborník na víno Anthony Giglio. Nový bar doplňuje stávající vinnou stěnu, kde mohou hosté ochutnat vína z celé Kalifornie. Vinné lety se budou sezónně obměňovat, počínaje dnešním letem se Sonoma Chardonnay a letem s Napa Valley Cabernet Sauvignon:

Sonoma Chardonnay Flight

● Gundlach Bundschu Sonoma Coast Chardonnay 2020

● Head High Sonoma County Chardonnay 2021

● Sonoma Cutrer Les Pierres Sonoma Valley Chardonnay 2019

● Walt Sonoma Coast Chardonnay 2019

Napa Cabernet Sauvignon Flight

● Emblem Napa Valley Cabernet Sauvignon 2019

● Miner Emily’s Cuvee Napa Valley Cabernet Sauvignon 2018

● The Critic Napa Valley Cabernet Sauvignon 2019

● Twenty Rows Napa Valley Reserve Cabernet Sauvignon 2020

“Protože je San Francisco celosvětově známé pro svá vína světové úrovně, je nabídka vín v Centurion Lounge na mezinárodním letišti v San Franciscu plně zaměřena na vyzdvihování místních kalifornských hroznů,” řekl Anthony Giglio, sommelier a ředitel Centurion Lounge Wine. “Jsem nadšený, že v naší vůbec první nabídce letů s vínem můžeme představit dvě z nejznámějších a nejznámějších amerických vinařských oblastí – Sonoma a Napa Valley.”

ZVÝŠENÁ ÚROVEŇ STOLOVÁNÍ A DESIGNU

Salonek nabídne nové sezónní menu, které oslavuje dodavatele z oblasti Bay Area od šéfkuchaře Liholiho Yacht Clubu Raviho Kapura. Tento šéfkuchař, který se narodil na Havaji a byl nominován na cenu Jamese Bearda, bude v Centurion Lounge na letišti SFO pokračovat ve své jedinečné práci a nabídne pokrmy inspirované svým rodokmenem a rodinnými vzpomínkami, včetně kuřecích stehen marinovaných v kochujangu, polévky z divoké rýže a kokosu a baby mrkve glazované černým octem a medem.

Spotřebitelé při cestování v letištních saloncích oceňují prémiové možnosti stravování. Nedávný průzkum Amex Trendex* ukázal, že většina respondentů (64 %) uvedla, že prémiová nabídka jídel a nápojů je jejich oblíbenou součástí letištních salonků.

V salonku budou k vidění dvě zakázkové tapety od podlahy ke stropu od abstraktní umělkyně Tracie Cheng a nový design interiéru, který čerpá z místních vinic, krajiny a ikonické mlhy San Francisca pro pocit relaxace hostů.

BEZKONKURENČNÍ PŘÍSTUP

American Express Global Lounge Collection™, která nabízí více salonků než kterýkoli jiný vydavatel kreditních karet na trhu a je jediným vydavatelem kreditních karet s vlastním salonkem na letišti SFO, je jen jedním z mnoha způsobů, jak American Express podporuje držitele členské karty na jejich cestách. Společnost American Express pokračuje v rozšiřování sítě salonků Centurion prostřednictvím nových míst a rozšiřování stávajících salonků. Společnost American Express oznámila plány na otevření nových salonků na Reaganově národním letišti (DCA) ve Washingtonu, D.C. a na letišti Hartsfield-Jackson v Atlantě (ATL) v roce 2023, resp. 2024.

*AMEX TRENDEX METODIKA

Tento online průzkum společnosti Amex Trendex byl proveden ve dnech 4. – 7. listopadu 2022 na vzorku 2000 dospělých s “>HHI> 70k+, kteří alespoň jednou ročně cestují letadlem. Rozhovory byly prováděny online. Výsledky celého průzkumu mají chybu plus minus 2procentní body.

Foto Business Wire

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Next Post

Werner Dilitz je novým regionálním manažerem ÖBB v Tyrolsku

Začátkem nového roku přebírá pozici regionálního manažera ÖBB v Tyrolsku Werner Dilitz. Předchůdce René Zumtobel přešel do tyrolské zemské vlády. Dititz působí u Rakouských spolkových drah (ÖBB) 31 let – naposledy od roku 2018 jako vedoucí týmu ve společnosti ÖBB-Personenverkehr pro palubní služby v Tyrolsku a Vorarlbersku. Začínal v roce 1991 u […]