Vizualizace Skanska

Vizualizace Skanska

Skanska Residential Development Poland investuje 645,8 milionu korun, do realizace páté a poslední etapy parku Scandinavia, který se nachází ve varšavské čtvrti Gocław. Investiční projekt zahrnuje dvě sedmipodlažní budovy, v nichž se nachází celkem 198 funkčních bytů s různými plochami od 25 do 124 metrů čtverečních.

Reklamy

V souladu s přijatou strategií společnosti Skanska bude nová investice vybavena ekologickými řešeními pro zvýšení energetické účinnosti, snížení emisí a pozitivní dopad na pohodlí obyvatel. Navržené budovy Skanska budou vybaveny systémem chytré domácnosti – Appartme, umožňujícím dálkové ovládání osvětlení, elektrických zásuvek a vytápění prostřednictvím mobilní aplikace, což přinese roční úsporu až 17 %. Na střechy budov budou instalovány fotovoltaické panely pro napájení vybraných bytů, což přispěje k energetické účinnosti a snížení nákladů. Ekologická a komfortní řešení implementovaná v závěrečné fázi projektu umožnila oběma budovám získat certifikaci BREEAM INTERIM na úrovni Very Good.

Mezi budovami dokončenými v předchozích etapách vznikly zelené dvorky s rekreačními plochami, hřišti, basketbalovými hřišti, lezeckou stěnou, šachovými stoly a sdílenou veřejnou knihovnou. Konečná fáze byla navržena tak, aby se hladce začlenila do stávajícího uspořádání.

Vizualizace Skanska

Areál Park Scandinavia, zahrnující všech pět etap, zahrnuje celkem 861 bytů a 6 komerčních prostor. Předpokládané datum dokončení je ve třetím čtvrtletí roku 2025.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading