Polský LOT obnovuje spojení do Dubaje

Později v tomto roce se nová trasa připojí k postupně obnovované síti připojení Polského LOT. Od 19. září budou Boeingy 737-800 NG a Boeing 787 Dreamliner létat přímo z Varšavy na hlavní letiště v Dubaji třikrát týdně. Spojení s největším městem Spojených arabských emirátů zahájí společnost LOT Polish Airlines těsně před světovým EXPO 2020 a lety budou k dispozici po celou zimu, které Polským cestujícím poskytne vynikající nabídku exotického volného času. Letenky jsou nyní k dispozici k prodeji.

V září tohoto roku zahájí společnost LOT Polish Airlines spojení s největším městem Spojených arabských emirátů. Lety budou k dispozici do konce března 2022.

Reklamy

Letadla národního dopravce z řeky Visly vzlétnou z letiště Chopin třikrát týdně a přistávají na největším letišti v Dubaji – na mezinárodním letišti v Dubaji (DXB). Let bude trvat přibližně 6 hodin a bude provozována podle následujícího harmonogramu:

LO 121 WAW-DXB 07:40 – 15:25 úterý, čtvrtek a neděle

LO 122 DXB-WAW 17:15 – 21:35 úterý, čtvrtek a Neděle

V posledních několika letech se Dubaj stal jednou z nejčastěji vybíraných exotických destinací v zimě Poláky. Jen před pandemií v roce 2019 cestovalo z Polska do hlavního města tohoto emirátu téměř 100 000 cestujících. Potenciál propojení i v charterovém segmentu znamená, že vedle nabídky dopravců ze zátoky vidíme prostor pro vývoj pro LOT. Jsem přesvědčen, že cestující ocení polský produkt, který se dokonale hodí jak pro návštěvníky výstavy EXPO, tak pro turisty, harmonogram a atraktivní cenovou nabídku – zdůraznil Michał Fijoł, člen správní rady pro obchodní záležitosti PLL LOT.

Dubaj, hned po Bangkoku, Londýně a Paříži, je turisty nejnavštěvovanějším městem na světě. Je to jedno z nejdůležitějších center financí a obchodu se surovinami (ropa, zlato a diamanty) pro region Středního východu a pro celý svět. Od 1. října do 31. března 2022 se v hlavním městě emirátu bude konat výstava EXPO 2020, která byla minulý rok přesunuta kvůli pandemii.

Letos se v souladu s oznámeními a prognózami na rekonstrukci osobní dopravy soustavně zaměřujeme na rozvoj turistické nabídky. Dubaj, vedle Srí Lanky, je další nabídkou pro naše cestující, určená k relaxaci v teplých zemích během chladných zimních měsíců v Polsku a celé Střední Evropě. Vzhledem k obrácené sezónnosti provozu nám tedy toto spojení umožní využívat provozní zdroje v tzv. nízké sezoně. Zajistili jsme, aby byl náš palubní produkt nabízen na nejvyšší úrovni s plným hygienickým režimem platným během pandemie – dodal Fijoł.

Spoje LOT Polish Airlines jsou provozovány moderním 168místným letounem Boeing 737-800 NG s konfigurovanou samostatnou obchodní třídou vybavenou tuctem širokých a pohodlných sedadel. V případě potřeby bude Dreamliner 787-8 také nasazen na tuto trasu. Cestujícím ve všech třídách PLL LOT budou nabídnuty dvě třídy a také rozsáhlá nabídka nápojů a alkoholu. Následné sezónní a pravidelné spoje se postupně objeví v leteckých řádech dopravce. Tvar cíle sítě a frekvence připojení bude záviset na epidemické situaci ve světě. Letenky na lety z Varšavy do Dubaje jsou nyní k dispozici ve všech prodejních kanálech.

Admin
Author: Admin

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading