• 04/07/2022 02:34

Kanadský Swoop objedná šest letadel Boeing 737 MAX

A. Michael Brown / Shutterstock.com
Stránka navštívena: 111
0 0
Doba čtení příspěvku:48 Sekund

Kanadská ultra-nízkonákladová letecká společnost Swoop, dceřiná společnost WestJet, rozšíří svou flotilu nákupem letadel Boeing 737 MAX.  

V očekávání návratu poptávky po cestování se letecká společnost rozhodla přidat šest nových 737 MAX do své již existující flotily 10 letadel Boeing 737-800. Očekává se, že letecká společnost obdrží všechna letadla v létě 2022. 

„Nákup šesti nových letadel v reakci na očekávanou poptávku zajistí, že Swoop letos v létě znovu spojí další Kanaďany a zároveň urychlí kanadské ekonomické oživení,“ oznámil Bert van der Stege, ředitel Commercial & Finance, Swoop v tiskovém prohlášení. 

Dopravce se sídlem v Calgary také rozšíří svou síť přidáním 14 nových destinací v celé Kanadě. Plány na růst přicházejí, když vidíme zvýšený počet cestujících a rekordní rezervace. Letecká společnost přidá non-stop spoje do různých kanadských regionů v Ontariu, Prairies, Atlantic Canada. 

Stege dodal: “Požadavek na cestovní návrat jsme o prázdninách viděli velmi smysluplným způsobem, což signalizuje, že Kanaďané jsou připraveni se znovu setkat s rodinou a přáteli.” 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %