» Domů » Letecká doprava » Korejská hybridní letecká společnost Air Premia zahájí lety ze Soulu do Los Angeles

Korejská hybridní letecká společnost Air Premia zahájí lety ze Soulu do Los Angeles

Hybridní dopravce Air Premia se sídlem v jihokorejském Soulu otevře 29. října 2022 místa pro svůj inaugurační let z mezinárodního letiště Incheon v Soulu (ICN) na mezinárodní letiště Los Angeles (LAX). Hybridní dopravce je letecká společnost, která má nízkonákladovou obchodní strategii, ale nabízí prémiové služby. Americký dopravce JetBlue je příkladem hybridní letecké společnosti.

Air Premia bude provozovat svůj let ICN-LAX pětkrát týdně na svém letadle Boeing 787-9 Dreamliner s 309 sedadly. Všechny lety nabízejí dvě varianty kabiny: Premium Economy a běžnou Economy Class. Let YP101 odlétá z ICN ve 13:20 místního času a do LAX přiletí v 08:20 místního času. Zpáteční let, YP102, pak odlétá z LAX v 10:50 místního času a přiletí zpět na ICN v 16:20 místního času. Lety budou provozovány každé pondělí, středu, pátek, sobotu a neděli. Další lety budou k dispozici z Incheonu do Ho Či Minova Města a Singapuru.

První let společnosti Air Premia odstartoval 11. srpna 2021. Jednalo se o vnitrostátní let z mezinárodního letiště Soul-Gimpo (GMP) na mezinárodní letiště Jeju (CJU). Air Premia byla založena v červenci 2017 a funguje se sloganem: „Komfort, který si může užít každý“.

foto Air Primera

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes