» Domů » Letecká doprava » Airbus Corporate Jets získala první objednávku A321LR pro Luftwaffe

Airbus Corporate Jets získala první objednávku A321LR pro Luftwaffe

Společnost Airbus Corporate Jets (ACJ) získala první objednávku A321LR pro 2 letadla od Lufthansa Technik. Letadlo bude schopné plnit více úloh a může být vybaveno pro různé typy misí, jako je přeprava vojáků, různá nastavení rolí MedEvac (lékařská evakuace) a bude provozováno Německým letectvem (Luftwaffe).

A321LR budou moci létat až 163 cestujících, až 6 pacientů intenzivní péče a až 12 pacientů střední péče v závislosti na nainstalované konfiguraci, s maximálním dosahem 4 200 nm / 7 800 km nebo 9,5 letových hodin. Lufthansa Technik nyní zadala za německou vládu celkem 5 letadel Airbus: tři ACJ350-900 a dvě A321LR.

“Jsme nadšeni, Lufthansa Technik se stal startovním zákazníkem pro ACJ dlouhou řadu nejprodávanějšího A321neo na světě,” řekl Benoit Defforge, prezident ACJ. „Rodina ACJ320 je vybavena nejširší kabinou jakéhokoli jednomístného letadla na obloze a poskytuje největší pohodlí cestujících a mezikontinentální dosah. Lufthansa Technik a německá vláda mají s Airbusem dlouhodobý vztah a jsme na tento nový milníkový řád hrdí. “

A321LR je členem rodiny A320neo s více než 7 400 objednávkami více než 110 zákazníků. Ve srovnání s konkurenčními letadly předchozí generace přináší 30% úspory paliva a téměř 50% snížení hlučnosti. S dosahem až 4 000 nm (7 400 km), se 206 cestujícími, je A321LR bezkonkurenčním dálkovým letadlem, které se vyznačuje skutečnou transatlantickou schopností a prvotřídním komfortem pro cestování v kabině letadla s jednou uličkou.

Díky nejrozsáhlejším kabinám jakéhokoli obchodního letadla, zatímco je velikost podobná konkurenčním velkým letadlům, poskytuje ACJ320neo Family také podobné provozní náklady. Rodina ACJ320neo to může udělat, protože její nižší režijní náklady na údržbu a výcvik – součást jejího dědictví letadel – poskytují podobné celkové náklady v kombinaci s palivem, navigací a přistávacími poplatky.

Celosvětově je v provozu asi 12 000 letadel Airbus, podporovaných sítí náhradních dílů a školicích středisek, která poskytuje celosvětovou podporu zákazníkům v terénu. Zákazníci firemních letadel Airbus také těží ze služeb přizpůsobených jejich konkrétním potřebám, jako je například „one call handling all“ firemní středisko péče o zákazníky společnosti jet (C4you) a přizpůsobené programy údržby. V kombinaci s inherentní spolehlivostí, která pochází z letadel navržených tak, aby létaly mnohokrát denně, je rodina ACJ320neo spolehlivá a dostupná, když ji zákazníci potřebují.

Firemní tryskové letadlo Airbusu jsou součástí nejmodernější rodiny letadel na světě, která standardně nabízí funkce, které buď konkurenty zaskočí, nebo nejsou k dispozici. Mezi tyto funkce patří ochrana a jednoduchost ovládacích prvků „fly-by-wire“, výhody autolandu kategorie 3B a centralizovaná údržba šetřící čas a náklady na všech systémech. Na každém kontinentu, včetně Antarktidy, je v provozu asi 200 firemních letadel Airbus, což zdůrazňuje jejich všestrannost v náročných prostředích.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes