• 07/07/2022 05:46

Lufthansa převzala svůj první A321neo s kabinou Airspace

ByAdmin

Zář 5, 2021 , , ,
Stránka navštívena: 2592
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 45 Sekund

Cestující Lufthansy si nyní mohou užít nový zážitek z palub na krátkých a středně dlouhých letech. Podle německé letecké společnosti dochází díky nové inovativní kabině Airspace by Airbus ke znatelnému zlepšení komfortu cestování. První A321neo s moderní kabinou letěl 4. září z Frankfurtu do španělské Fuerteventury.

Německý dopravce je prvním v Evropě, který použil nejnovější palubní produkt Airbus. Kromě Lufthansy budou novou kabinu brzy využívat také Swiss, Brussels Airlines a Eurowings na nově dodaných letadlech rodiny A320neo. Nová kabina má co nabídnout a Lufthansa zdůrazňuje, že nové velké horní skříňky mají 40 procent větší kapacitu a pojme až 60 procent více kufrů, protože je lze skládat svisle (na dlouhé straně).

Interiér kabiny a vchodu byl zcela přepracován a nyní působí jasněji a přívětivěji. Human Centric Lighting System, speciálně naprogramovaný, flexibilní systém osvětlení, osvětluje kabinu teplým červeným světlem, odstupňovanými mezilehlými odstíny do chladnějšího modrého světla. V závislosti na denní nebo noční době se tak světlo v kabině letadla přizpůsobuje biorytmu cestujících. Vylepšen byl také komfort sezení: Boční stěny kabiny Airspace poskytují cestujícím větší prostor pro ramena. Moderní toalety jsou navíc ještě užitečnější pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Bez ohledu na krizi se i nadále zaměřujeme na prémiovou nabídku pro naše cestující. Prémie pro nás vždy znamená poskytovat vysoce kvalitní, přizpůsobenou a vhodnou nabídku pro všechny naše cestující. Díky nové kabině Airspace výrazně zlepšujeme zážitek z cestování na krátkých a středně dlouhých trasách – zdůrazňuje Heike Birlenbach, vedoucí oddělení zákaznických služeb ve skupině Lufthansa. Nová úroveň komfortu – nový velkorysý prostor pro A320 rodiny má spoustu změn a nabízí vysokou úroveň komfortu pro cestující, v souladu s kabinami širokého trupu A330neo a A350 Airbus:
  • přepracovaný vstupní prostor s přizpůsobitelným uvítacím osvětlením;
  • nové, mimořádně velké oddíly příručních zavazadel „XL“ – největší ve své třídě;
  • přepracované okenní rámy, které propouštějí do kabiny více světla;
  • integrované předokenní rolety a nové boční stěny poskytují elegantní, individuální vzhled a ještě více prostoru pro ramena;
  • nové toalety s antimikrobiálními povlaky a bezkontaktními funkcemi;
  • Stropní svítidlo s různými světelnými konfiguracemi a plnobarevným LED osvětlením v celé kabině.

Foto Lufthansa

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %