Letiště v Machačkale Dagestánu je uzavřené po útoku Čečenců

Dav přibližně 700 Čečenců vtrhnul na letištní plochu a letiště po informaci o příletu letadla z Tel Avivu. Podle informací z místa má docházet k zadržování cestujících z letu a jejich výslechům, kteří jsou podezřelí, že jsou židovského etnika. Cílem tohoto davu je lynčování všech židovského vyznání uvádí místní média. Místní bezpečnostní složky situaci nezvládají. Dav zatím zničil částečně letiště a několik Policejních vozů. Hlavní dagestánský rabín nevyloučil, že 400 rodin židovské komunity v regionu bude muset být evakuováno. Rusko přitom samo nepřímo podporuje Hamás financováním jejich aktivit, jako další státy, které jsou nečinné i přes řadu informací o tomto jednání. Mezi takové státy patří Turecko, Qatar, nebo Kuvajt.

Hlavní dagestánský rabín se nechal slyšet, že za všemi problémy, které jsou na Ukrajině, Rusku, ale i Izraeli mohou z většiny Čečenci, kteří jsou vyznavači terorismu a satanismu. Měli by sami co nejdříve odejít ze země, aby nastal klid a pořádek všude.

Jde o jedno z nejostřejších vyhlášení vůči státům, které finančně připívali Hamásu, který v současné době terorizuje Izraelce. Stojí za únosem 200 osob, některá média uvádí až 600 osob z Izraele. Unesli přitom nejenom muže, ale i ženy, děti a starší osoby. Propustili zatím 10 osob, většinu pro své stáří a nemoce.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Letiště v Machačkale Dagestánu je uzavřené po útoku Čečenců

  1. Letiště v Machačkale Dagestánu je uzavřené po útoku Čečenců – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 29/10/2023 at 21:14

    […] Continue reading Letiště v Machačkale Dagestánu je uzavřené po útoku Čečenců at Transport … […]

Comments are closed.

%d