Z Australie do Paříže přímým letem Qantas

Qantas přidává další přímou linku mezi Austrálií a Evropou spuštěním nové trasy mezi Perthem a Paříží, právě včas pro olympijské a paralympijské hry v roce 2024 a evropské léto.

Po úspěchu jedinečných přímých letů národního dopravce z Perthu do Londýna a Říma bude na nové celoroční lince poprvé za téměř dvě desetiletí provozovat Qantas do francouzské metropole, což zkrátí přibližně o tři hodiny současnou nejrychlejší cestovní dobu z Perthu do Paříže.

Od 12. července 2024 budou 17hodinové lety Perth-Paříž zpočátku během vrcholného evropského léta provozovány čtyři dny v týdnu s letadly Boeing 787 Dreamliner této letecké společnosti. Spojení se od poloviny srpna 2024 zkrátí na tři týdně.

Generální ředitelka Qantas Group Vanessa Hudson uvedla, že letecká společnost byla nadšená, že mohla poprvé vrátit Paříž zpět na mapu Qantas s přímým spojením pro Australany do francouzské metropole.

“Tato trasa byla na našem seznamu přání již nějakou dobu a myslíme si, že zákazníci budou stejně potěšeni, jak jsme ji dnes viděli v prodeji,” řekla paní Hudsonová. Naše přímé lety do Londýna a Říma jsou velmi oblíbené a Paříž je další nejžádanější destinací, takže víme, že poptávka po této službě bude také silná. Někteří z prvních zákazníků na těchto letech budou australští sportovci mířící do Paříže, kde budou soutěžit na olympijských a paralympijských hrách v roce 2024. Jsme jediná letecká společnost, která nabízí tyto přímé lety, místo aby procházeli středním bodem, protože klíčovým trhem, na kterém působíme, je Austrálie. Naše palubní služba je navržena s ohledem na cestování na dlouhé vzdálenosti uvedla.“

„Plán, který jsme dnes oznámili, přidá více než 75 000 míst mezi Austrálií a Evropou každý rok a my budeme spolupracovat s Tourism WA, abychom vám pomohli co nejlépe využít příležitosti přivést sem turisty, s vědomím, že přímé lety jsou velkým faktorem u lidí, kteří se rozhodují, kam cestovat.“

Příchod nových letadel v posledních měsících a nedávné zvýšení létání povede ke zvýšení mezinárodní kapacity Qantas Group na více než 90 procent úrovní před COVID do konce roku a vrátí se na 100 procent do poloviny příštího roku.

Nové lety budou provozovány prostřednictvím stávajícího terminálu společnosti Qantas na letišti v Perthu (Terminál 3), což umožní bezproblémové spojení s dalšími domácími destinacemi v Austrálii. Společnosti Qantas a Perth Airport dosahují pozitivního pokroku v jednáních o přesunu svých operací na Terminál 1.

Premiér WA Roger Cook řekl, že je hrdý na to, že zajistil nový přímý let, který posiluje globální reputaci státu jako západní brány do Austrálie.

„Zajištění nových přímých leteckých služeb, jako je tato, je naprosto zásadní pro nasměrování cestujících do západní Austrálie, vložení výdajů návštěvníků do naší ekonomiky a vytvoření pracovních míst v odvětví cestovního ruchu a pohostinství.

Pařížská služba také nabídne zákazníkům další možnost spojení do více než 70 destinací v celém regionu, včetně Barcelony, Mnichova, Frankfurtu a Atén, a 12 destinací ve Francii prostřednictvím sítě partnerů Qantas.

„Kruhové jízdné“ také umožňuje zákazníkům Qantas letět do Paříže a vrátit se do Austrálie z Londýna nebo Říma na jednu letenku.

Letenka je v prodeji v 9:00 západního standardního času (WST) od 1 899 USD z Perthu a je k dispozici do 2. listopadu, pokud není předem vyprodáno přes qantas.com a prostřednictvím cestovních kanceláří.

QANTAS na trasách do Evropy

Zákazníci cestující z celé Austrálie se mohou bez problémů napojit na lety společnosti Qantas do Evropy.

  • QF9/QF10 Perth-Londýn (787)
  • QF5/QF6 Perth-Řím (787)
  • QF33/QF34 Perth-Paris (787) (zákazníci si mohou rezervovat a letět ze Sydney)
  • QF1/QF2 Sydney-Singapur-Londýn (A380)

Foto Qantas

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Z Australie do Paříže přímým letem Qantas

  1. Z Australie do Paříže přímým letem Qantas – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 30/10/2023 at 05:14

    […] Continue reading Z Australie do Paříže přímým letem Qantas at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d