Bratislavský dopravce nakoupil 40 autobusů od Otakaru

© DPB

Stránka navštívena: 990
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 8 Sekund
Dopravní podnik Bratislavy představil 40 nových autobusů značky Otokar! První můžete už nyní potkat v ulicích Bratislavy a postupně budou nasazeny všechny hlavně na nejvytíženější linky: 21, 29, 31, 32, 37, 39, 50, 63, 70, 78, 88, 96 a 98. Na co může být obzvláště hrdý a je obzvlášť důležité nové autobusy se podařilo vysoutěžit za historicky nejlepší cenu za kloubové vozidlo, 254 950 EUR. Oproti poslednímu nákupu v roce 2020, kdy za každé vozidlo dopravce ušetřil 72 000 EUR. Což je celkem až 5 milionů ušetřených EUR.
Na co se můžou cestující těšit?
O tepelný komfort se postará mimořádně výkonná klimatizace a v kombinaci s determálními okny zajistí v prostoru pro cestující příjemnou jízdu, a to zejména v letních měsících.
Připojí se v nich na Wi-Fi, nabijete si mobil přes USB nabíječky avk dispozici je také informační systém s aktuálními dopravními informacemi nejen o následujících zastávkách ale také o možných přestupech a kvalitní kamerový systém.
Pohodlí zajistí moderní, prostorný interiér se sedadly v hygienickém koženkovém provedení, 2x vyhrazený prostor pro dětský kočárek, prostor vyhrazený pro invalidní vozík a kolo.
V Otokarech nechybí ani moderní informační systém poskytující aktuální dopravní informace, včetně informací o možnosti přestupů v reálném čase a také hlásiče pro slabozraké a nevidomé.
A o bezpečnost se postará kvalitní kamerový systém.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Přejít k navigační liště