Bonza otevře tři nové trasy v Australii

Bonza v zásadním vzpruhu domácího cestovního ruchu odhalila Darwin a Alice Springs, jako nejnovější destinace leteckých společností. Letecká společnost přidá 12 nových letů týdně do a ze severního území o tři nové trasy – Sunshine Coast do Darwin, Gold Coast do Darwin a z Melbourne do Alice Springs. Vstup Bonzy do teritoria přidá více než 116 000 míst ročně do Top End a Red Centre dohromady. Australská nízkonákladová letecká společnost v současné době provozuje čtyři letadla Boeing 737 MAX8.
Nové trasy jsou výsledkem programu přitažlivosti letecké přitažlivosti vlády severního území, jehož cílem je vytvořit větší konkurence na obloze severního území.
Sunshine Coast – Darwin | 29. listopadu 2023 | 2x týdně cena od 149 USD
AB645 Sunshine Coast 20:30 – Darwin 00:20
AB646 Darwin 01:10 – Sunshine Coast 05:30
Gold Coast – Darwin | 1. prosince 2023 | 2x týdně cena od 149 USD
AB1647 Gold Coast 20:35 – Darwin 00:25
AB1648 Darwin 01:15 – Gold Coast 06:00
 Melbourne – Alice Springs | 12. prosince 2023 | 2x týdně cena od 139 USD
[Úterý]
AB1079 Melbourne 18:20 – Alice Springs 19:40
[Sobota]
AB1079 Melbourne 17:35 – Alice Springs 18:55
Generální ředitel Bonzy Tim Jordan pochválil systém přitažlivosti letecké vlády Severního území, který podle něj byl klíčový pro přilákání Bonzy do regionu a přiblíží severní území více Australanům než kdy předtím.
„Tato iniciativa vlády NT zvýší konkurenci leteckých společností, vytvoří místní pracovní místa a poskytne fialový šok cestovnímu ruchu a souvisejícímu odvětví území Vítáme tah, který mění hru, který bude pro Territoriany znamenat dostupnější možnosti cestování do rekreačních destinací,“ uvedl Jordán.
Debut letecké společnosti na severním území označuje pátý stát nebo území a 20. a 21. destinace na své aktuální mapě trasy.
„Naše fialová armáda příznivců nás žádá, abychom přidali NT do naší mapy trasy a dnes se s pokorou podělím o skvělou zprávu z Darwinu. Návštěvníci ze Sunshine Coast a Gold Coast nyní mohou letět přímo do Top End bez přestupu přes velké městské letiště. Lidé z Melbourne se nyní mohou dostat do Alice Springs, aniž by rozbili banku,“ dodal Jordan.
„Zprávy dnes také dávají Territorians možnost navštívit své blízké, nebo dovolenou v SE Queensland, Melbourne a okolí. Náš tým legend se těší na to, až letos spojí Territoriany s blízkými včas na Vánoce,“ dodal.
Vrchní ministryně severního území Natasha Fyles přivítala Bonzu na severním území, což je výsledek nedávno spuštěného systému přitažlivosti pro letectví území, který silně podporuje závazek vlády k přístupným a cenově dostupným leteckým službám.
„Územní vláda neúnavně sleduje více komerčních tras pro NT – a dnešní oznámení je výsledkem této práce. Jedná se o obrovský převrat pro Territoriany, protože Bonza přináší nové trasy pro Sunshine Coast do Darwinu, Gold Coast do Darwinu a Melbourne do Alice Springs, čímž vytvoří více možností pro obyvatele i návštěvníky,“ řekl ministr Fyles.
Foto © Bonza
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →