Všechna letadla Saudia budou nosit retro nátěr letecké společnosti

Saúdský vlajkový letecký dopravce Saúdské Arábie odhalila svou novou identitu značky a livrej během milníku v Jeddahu za přítomnosti královských výsostí, excelencí a lídrů z veřejného i soukromého sektoru, jakož i prominentních mediálních korespondentů a leteckých expertů. Tato nová identita je v souladu s širším strategickým plánem digitální transformace zaměřeným na posílení podpory letecké společnosti pro Vizi Království 2030, aby přivedla svět do Saúdské Arábie.
Rebrand znamená začátek nové éry pro Saudii, představuje inovativní koncepty z hlediska zákaznických služeb se silným zaměřením na digitální aspekty a vylepšuje zážitek hostů oslavou saúdské kultury. Tato transformace posiluje národní identitu Saudie, protože přetváří všechny produkty a služby, aby zapojily všech pět smyslů. Hosté mohou během své cesty předvídat autentický saúdský zážitek, který představí to nejlepší ze Saúdské Arábie a její bohatou kulturu. To zahrnuje výraznou vůni a zvukovou identitu a místní kuchyni inspirovanou, vše vytvořené šikovnými saúdskými řemeslníky. Tato nová identita odráží přívětivého ducha Saúdské Arábie, zanechává hostům hluboký pocit vřelosti a pohostinnosti země a zároveň podporuje hlubší uznání saúdské kultury, jak pro státní Rebrand zahrnuje také nové uniformy pro palubní průvodce a pozemní personál.
Nová barevná identita značky, skládající se ze zelené, modré a písku, představuje cíl Saudie rozšířit svou flotilu a destinace, propojit svět se Saúdskou Arábií a zdůraznit autenticitu a hluboce zakořeněné.
Souběžně s rebrandem prošla Saudia také obrovskou digitální transformaci, která zcela posílila digitální zážitek zákazníků. Saudia vede mezi mezinárodními leteckými společnostmi v provozování generativní umělé inteligence (AI) jako virtuální asistent jménem „SAUDIA“, která je jednou z prvních svého druhu v regionu. Saudia umožní hostům dokončit celou transakci tímto efektivním procesem do konce roku.
Ambiciózní, dlouho plánovaná digitální transformace nejen plně zlepší zákaznický zážitek, ale také umožní efektivnější provoz a procesy a zároveň zajistí nejvyšší úroveň ochrany osobních údajů hostů prostřednictvím silných partnerství s předními světovými společnostmi.

Jedna z největších v regionu

Jeho Excelence Ingr. Ibrahim Al-Omar, generální ředitel Saudia Group, řekl: „Zažíváme novou éru a velmi vzrušující období pro Saúdii. Naše letecká společnost se vyvinula z letadla Douglas DC-3 v roce 1945 na moderní flotilu 14 letadel obsluhující více než 100 destinací a stala se jednou z největších.
Jméno a logo Saudia jsou nedílnou součástí letecké historie a vývoje království a naši lidé sdílí zvláštní emoční spojení se značkou. Toto bohaté dědictví jsme zakomponovali do naší nové identity, přidali jsme prvky, které odrážejí náš vizionářský přístup, připraveny na novou modernější budoucnost.”
Saudia nejenže zavádí plně integrovaný digitální program a obnovuje svůj vzhled, ale také efektivně a rychle pomáhá prosazovat vizi Saúdské Arábie 2030, spolupracuje se všemi zainteresovanými stranami v průmyslu na dosažení cílů Národní letecké strategie. Cílem strategie je proměnit Saúdskou Arábii v lídra v globálním průmyslu, a to posílením zkušeností zákazníků, zlepšením bezpečnosti a prací na udržitelnější budoucnosti, v souladu s cíli rozšíření Saúdské Arábie, aby do roku 2030 přivedla do království.
Foto © Saudia
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Všechna letadla Saudia budou nosit retro nátěr letecké společnosti

  1. Všechna letadla Saudia budou nosit retro nátěr letecké společnosti – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 02/10/2023 at 12:15

    […] Continue reading Všechna letadla Saudia budou nosit retro nátěr letecké společnosti at Transpor… […]

Comments are closed.

%d