Domů / Silniční doprava / Skanska staví nový most v okrese Vestland v Norsku za 1,6 bilionu korun

Skanska staví nový most v okrese Vestland v Norsku za 1,6 bilionu korun

Skanska podepsala smlouvu s Vestland County na výstavbu nového mostu Ytre Steinsund v obci Solund v Norsku. Smlouva má hodnotu 1,6 bilionu korun,.

Zakázka spočívá v návrhu a výstavbě nového mostu o délce 811 metrů. Bude postavena přibližně 50 metrů nad mořem a bude mít pět polí. Nový most nahradí trajektové spojení Daløy-Haldorsneset a poskytne obyvatelům ostrova Ytre Sula pevné spojení se sousedním ostrovem Sula a centrem obce Hardbakke.

Projekt bude ekologicky certifikován podle BREEAM Infrastructure pro design a konstrukci – úroveň Very Good. Podrobné inženýrské práce začnou ihned po podpisu smlouvy a stavební práce začnou v prvním čtvrtletí roku 2024 s předpokládaným dokončením ve čtvrtém čtvrtletí roku 2026. V současné době je možné spojení trajekty 6xkrát denně, které nevyhovuje. 

Označeno:
0 0 hlasy
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

18 Čvn
18 Čvn 26
Lysá nad Labem
VAN&Truck Show Přerov
24 Čvc 26
Přerov
21 Srp
13 Zář
13 Zář 26
Kroměříž

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 370 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

0
Would love your thoughts, please comment.x