Virgin Atlantic

Virgin Atlantic bude provozovat lety z Anglie do Indie od září

Virgin Atlantic obnoví své mezikontinentální lety mezi Velkou Británií a Indií od září. Cestující budou mít přímé spojení z Londýna do Bombaje a Dillí.

Virgin Atlantic se tak připojil k British Airways a SpiceJet , které také získaly příslušná povolení a na konci léta se rozhodly zahájit lety na Indický poloostrov z Velké Británie.

Reklamy

Reaktivační aktivity letecké společnosti budou od 2. září provozovat lety z Londýna-Heathrow do Dillí. Jejich frekvence je naplánována na tři lety v týdnu. O dva týdny později, 17. září, začne trasa Bombaj. Lety na této trase budou provozovány čtyřikrát týdně.

Spojení Virgin Atlantik z Velké Británie do Indie bude obsluhováno letouny Dreamliner 787-9. Po příletu do Londýna se budou cestující také moci spolehnout na příznivou návaznost s lety do New Yorku.

Indie uvolnila omezení a otevřela hranice vybraným zemím čtyři měsíce po zavedení blokády. Na základě sjednaných dohod mohou dopravci z Kanady, Francie, Německa, Malediv, Spojených arabských emirátů, Spojených států a Spojeného království létat na další indický poloostrov. Dohody zahrnují turistické, obchodní, studentské a tranzitní víza.

Admin
Author: Admin