» Domů » Letecká doprava » SWISS představuje první A340 s novou kabinou Premium Economy

SWISS představuje první A340 s novou kabinou Premium Economy

SWISS, vlajkový dopravce Švýcarska, představil svou novou třídu Premium Economy na své letadlové flotile Airbus A340. První ze čtyř letadel SWISS A340-300 dovybavených novými sedadly, registrovaný HB-JMB, vzlétl ke svému prvnímu letu z Curychu (ZRH) ve Švýcarsku do Johannesburgu (JNB) v Jižní Africe dne 24. ledna 2023. Pro leteckou společnost budou všechna čtyři osobní letadla A340 vybavena novou třídou sedadel do dubna 2023.

„SWISS byla první letecká společnost ve skupině Lufthansa, která představila nejlepší sedadlo Premium Economy ve své třídě, které svým roztečí téměř metru a šířkou 48 centimetrů nastavuje nová měřítka pohodlí,“ oznámil dopravce v prohlášení.

Renovované proudové letadlo bude obsluhovat tři trasy z letiště v Curychu s lety do Johannesburgu (JNB), Hongkongu (HKG) a Chicaga (ORD). „Naše nová třída Premium Economy Class se rychle etablovala jako velmi oblíbený způsob cestování,“ řekl obchodní ředitel společnosti SWISS Tamur Goudarzi Pour. „A vysoce pozitivní zpětná vazba, kterou jsme od našich zákazníků dostali – na vyšší komfort sezení, vylepšené služby, širší výběr jídel a kvalitu jídla – jen posílily naše odhodlání nabízet tento špičkový produkt. na více našich trasách,“ uzavřel.

SWISS zahájila program renovace flotily Airbus A340-300 s třídou Premium Economy v prosinci 2022. Letecká společnost se sídlem v Curychu již nainstalovala nové řešení sedadel v celé své flotile Boeingů 777-300ER.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes