Vizualizace Raaba Autor © ÖBB/3D Schmiede

Vizualizace Raaba
Autor © ÖBB/3D Schmiede

(Graz/Raaba – Štýrsko AT) Renovační práce na zastávce v Raabě jsou v plném proudu. O velikonočních svátcích, od 23. března do 1. dubna 2024, bude z důvodu stavebních prací uzavřena železniční trať z Grazu do Gleisdorfu pro vlakovou dopravu. Bude zřízena náhradní doprava autobusy. Tato uzavírka trasy bude také využita k provádění dodatečných údržbářských prací mezi Grazem a Gleisdorfem a také k obnově propustků a výměně mostních trámů podél trasy.

Reklamy

Další výhled 
Dočasná parkoviště a zařízení Park&Ride a Bike&Ride budou k dispozici od 23. března. Dočasná nástupiště budou v provozu od 1. dubna 2024 a bude cestujícím k dispozici až do dokončení stavby v září 2025. Práce nyní budou pokračovat až do září 2025 mimo jiné na novém nástupišti a nových zařízeních Park&Ride a Bike&Ride. Do té doby zůstanou provizorní zařízení v provozu.

V zájmu co nejlepšího zachování železničního provozu budou práce probíhat i v noci a o víkendech. Snažíme se, aby nepříjemnosti byly co nejnižší uvedla ÖBB. Během práce se však přesto může vyskytnout hluk a prach.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading