foto Silk Way West Airlines

Společnost NIPPON EXPRESS HOLDINGS, INC. podepsala v pátek 23. prosince 2022 s ázerbájdžánskou nákladní leteckou společností Silk Way West Airlines dohodu o dalším rozvoji a podpoře spolupráce v oblasti letecké nákladní dopravy.

Reklamy

Společnost Silk Way West Airlines se sídlem v ázerbájdžánském Baku, která byla založena v roce 2012, rychle rozšiřuje svou dopravní síť. Mezi její nejnovější destinace patří například letiště Narita, ale i další významná letiště v Asii a také v Evropě a Spojených státech.

Skupina Nippon Express Group stanovila spedici jako jednu ze svých hlavních činností v “Obchodním plánu skupiny Nippon Express Group do roku 2023: Dynamický růst” a intenzivně realizuje iniciativy v souladu se svými strategiemi růstu v oblasti letecké spedice.

V tomto významném roce, kdy si připomínáme 30. výročí navázání diplomatických vztahů mezi Japonskem a Ázerbájdžánskou republikou, uzavřela skupina Nippon Express Group s leteckou společností Silk Way West Airlines tuto dohodu s cílem poskytovat řešení, která optimalizují složitě se měnící dodavatelské řetězce jejích zákazníků, a aby pomohla dále prohlubovat výměnu a rozvoj hospodářských aktivit mezi oběma zeměmi za současné realizace dlouhodobých cílů skupiny Nippon Express Group, zejména cíle stát se logistickou společností se silnou pozicí na globálním trhu.

Skupina Nippon Express Group bude i nadále usilovat o další rozšiřování nabídky letecké přepravy, kterou zajišťuje poskytováním přístupu ke globální síti mezinárodní letecké dopravy a jejím vysoce kvalitním službám.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading