Silnice mezi Štěrboholy a Počernicemi bude až do konce listopadu uzavřená

V rámci kompletní rekonstrukce ulice Národních hrdinů budou v daném úseku probíhat opravné práce ve dvou etapách. První začala v pondělí 4. září a potrvá do 20. října. Další pak bude navazovat 21. října a potrvá do 30. listopadu. V první etapě se opraví úsek mezi ulicemi Českobrodská a Makovská, v druhé etapě se pak bude pokračovat na úseku mezi ulicemi Makovská a Štěrboholská spojka. Důležité jsou zde pak objízdné trasy, protože tato komunikace bude po celou dobu uzavřena a tudíž zcela neprůjezdná.

Reklamy
Barbora Lišková, tisková mluvčí Technické správy komunikací: „Pro osobní automobily bude vedena ulicemi Nedokončená a nebo ulicemi Do Říčan a Ke Křížkám a objízdná trasa pro nákladní dopravu je pouze po Štěrboholské spojce.“

Tato rekonstrukce se dotkne i autobusových spojů městské hromadné dopravy, které budou odkloněny a budou také zrušeny některé zastávky. Doporučujeme proto sledovat webové stránky Dopravního podniku hlavního města Prahy.

Barbora Lišková, tisková mluvčí Technické správy komunikací: „V rámci této opravy dojde ke kompletní rekonstrukci vozovky a části chodníků, bude také upraveno odvodnění komunikace. Práce budou probíhat i potom na doplnění dopravního značení.“

V případě opravy komunikace Národních hrdinů jde o zásadní dopravní tepnu mezi Štěrboholy a Počernicemi. Je proto třeba počítat s nejvyšší, tedy červenou mírou dopravní komplikace a zejména v dopravní špičce je třeba proto počítat se zdržením i více než 30 minut.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One thought on “Silnice mezi Štěrboholy a Počernicemi bude až do konce listopadu uzavřená

Comments are closed.

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading