Foto © JetBlue

Společnost JetBlue Airways v oficiálním oznámení oznámila, že z Los Angeles International Airport učiní svou primární operační základnu v oblasti Kalifornie. Dopravce z New Yorku má v úmyslu nabídnout 70 letů denně z LAX do roku 2025. Služby budou poskytovány z Terminálu 5.

Reklamy
Nízkonákladová letecká společnost vytvoří strategii kolem mezinárodního letiště v Los Angeles, které se nachází na jednom z nejrušnějších trhů leteckých společností na světě. Posádka a personál údržby z letiště Long Beach se přestěhují do hlavního kalifornského centra až od října. Celkem zde bude pracovat téměř 700 lidí. Dříve tam dopravce zaměstnával pouze 150.

Se sedmi novými trasami a 32 denními lety bude JetBlue hrát důležitou roli v procesu obnovy letiště v Los Angeles po krizi způsobené virem COVID-19. Naši zákazníci budou mít ještě více příležitostí v Kalifornii, “zdůraznil Justin Erbacci, zastupující letiště ve městě Angels.

Od 7. října bude JetBlue provozovat denní lety na letiště Austin-Bergstrom, Las Vegas-McCarran, Reno-Tahoe, Salt Lake City, San Francisco, Seattle-Tacoma a sezónní do Bozeman Yellowstone. Nové trasy doplní stávající trasy letů v Bostonu-Loganu, Buffalo-Niagara, Fort Lauderdale, Orlando, New York JFK a Newark-Liberty.

Všechny lety z Los Angeles budou obsluhovat Airbus A320 nebo A321 s většími kabinami, což poskytuje větší pohodlí při cestování díky sklopným sedadlům, 10palcové televizní obrazovce a speciálně navrženému stroji cappuccino pro dlouhé lety. Kromě toho budou mít cestující na těchto nejdelších trasách z New Yorku do Kalifornie přístup na internet. Ceny letenek začínají od 500 USD.
Admin
Author: Admin

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading