• Út. Srp 16th, 2022

Qatar Airways spouští VR zážitek Qverse a první virtuální palubní průvodčí na světě

Dub 27, 2022 ,
Stránka navštívena: 192
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 12 Sekund

Qatar Airways spustily zážitkový program virtuální reality (VR), aby si návštěvníci mohli prohlédnout odbavovací systém letecké společnosti a letové zkušenosti. Nazývá se Qverse a obsahuje jako první na světě známý palubní personál „MetaHuman“, který návštěvníky webových stránek provází virtuální prohlídkou.

Program byl vyvinut Unreal Enginem od Epic Games, nejpokročilejším světovým nástrojem pro tvorbu 3D v reálném čase, a MetaHuman Creator, cloudovou aplikací pro vytváření vysoce věrných digitálních lidí. Podle Qatar Airways je to první globální letecká společnost, která představila palubní průvodčí MetaHuman s digitálně vytvořeným 3D modelem člověka jménem ‚Sama‘, jehož jméno je arabského původu a v překladu znamená ‚nebe‘.

Sama nabízí interaktivní zákaznickou zkušenost, vezme je na virtuální cestu a zároveň prostřednictvím namluveného scénáře prezentuje funkce v kabinách Qatar Airways Business a Economy Class. „Vzhledem k tomu, že fyzické hranice začínají být ve stále větším měřítku zpochybňovány metaverzí, je vzrušující přijmout technologii, která všem cestovatelským nadšencům umožňuje vychutnat si jedinečný pohlcující zážitek z našich oceňovaných produktů a služeb,“ generální ředitel Qatar Airways Group , řekl pan Akbar Al Baker v prohlášení. „Náš status první letecké společnosti, která zavedla palubní průvodčí MetaHuman, je důkazem naší neochvějné touhy inovovat a potěšit naše zákazníky. Neustále se těšíme na přijímání a zavádění nových technologií, které zlepšují kompletní cestu našich cestujících.“

foto Qatar Airways

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Nová bussines řada sedadel do letadel modelu Materia