Foto © flydubai

Foto © flydubai

Domů / Letecká doprava / flydubai se připravuje na růst své sítě v Evropě zahájením letů do Basileje a Pobaltí

flydubai se připravuje na růst své sítě v Evropě zahájením letů do Basileje a Pobaltí

flydubai se připravuje na rozvoj své sítě v Evropě zahájením letů do čtyř nových destinací včetně Basileje, Rigy, Tallinnu a Vilniusu. S přidáním těchto tras se flydubai stává prvním národním dopravcem, který provozuje přímé lety z Dubaje.
Zdroj © flydubai

Začátkem letošního roku dopravce oznámil zahájení čtyř tras, které budou provozovat ještě letos z Terminálu 3 na Dubaj International (DXB). Lety do EuroAirport Basel/Mulhouse/Freiburg (BSL) začínají od 2. srpna, což znamená první bod dopravce ve Švýcarsku. flydubai také zahájí svůj první vstup do Baltského regionu přímými lety na mezinárodní letiště Riga (RIX) v Lotyšsku od 11. října a také na letiště Tallinn (TLL) v Estonsku a mezinárodní letiště Vilnius (VNO) v Litvě od 12. října.

Podrobnosti o letech pro čtyři destinace

Dubaj – Basilej  | 2. srpna 2024 | 4x týdně | B737-8 MAX
FZ1425 Dubaj 07:25 – Basilej 12:35
FZ1426 Basel 13:35 – Dubaj 22:05
Dubaj – Riga  | 11. října 2024 | 3x týdně | B737-8 MAX
FZ1441 Dubaj 17:40 – Riga 23:25
FZ1442 Riga 00:25 – Dubaj 08:05
Dubaj – Tallinn  | 12. října 2024 | 3x týdně | B737-8 MAX
FZ1479 Dubaj 17:45 – Tallinn 23:30
FZ1480 Tallinn 00:30 – Dubaj 08:25
Dubaj – Vilnius  | 12. října 2024 | 3x týdně | B737-8 MAX
FZ1263 Dubaj 17:40 – Vilnius 23:30
FZ1264 Vilnius 00:30 – Dubaj 08:15
Jeyhun Efendi, starší viceprezident pro obchodní operace a elektronický obchod ve flydubai, řekl: „Po léta jsme zůstali oddaní otevírání destinací nedostatečně obsluhovanými a jsme rádi, že to můžeme znovu potvrdit přidáním Basileje, Rigy, Tallinnu a Vilniusu. Již před spuštěním trasy jsme zaznamenali velkou poptávku a jsme přesvědčeni, že naše nové služby nabídnou více lidem pohodlný a spolehlivý zážitek z cestování prostřednictvím dubajského leteckého uzlu. S blížícím se startem těchto letů se těšíme, že našim cestujícím ze SAE, GCC a okolí sítě flydubai nabídneme další možnosti prozkoumat tyto krásné destinace. ”
Monica Linder Guarnaccia, ředitelka marketingu EuroAirport Basel/Mulhouse/Freiburg, řekla: „Dubaj je perfektním doplňkem našeho destinačního portfolia. Díky flydubai je metropolitní oblast Basilej spojena s městem významného ekonomického významu. A díky sdílenému kódu s Emirates je Dubaj také bránou do nespočet dalších metropolí. Těšíme se na přivítání flydubai na EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg. ”
Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main
30 Kvě

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 371 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy
 

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.