» Domů » Letecká doprava » Qatar Airways Cargo bude létat pravidelně do Vídně

Qatar Airways Cargo bude létat pravidelně do Vídně

Qatar Airways Cargo začne nákladní letecká společnost pravidelné nákladní lety do Vídně z Doha. Kromě osobních letů nyní Qatar Airways provozují také pravidelné nákladní lety do Vídně, nové nákladní spojení bude od nynějška provozováno jednou týdně a je důležitým doplňkem k lokalitě letecké nákladní dopravy Vídeňského letiště. Díky své 24hodinové pohotovosti nabízí místo rychlé obratové časy.

Vídeňské letiště pravidelně investuje do rozšíření své nákladní infrastruktury a je dobře vybaveno pro další růst v nákladovém sektoru: Kromě lokalit letišť v bezprostřední blízkosti zástavby končící budovy je zde také moderní lékárna, Handling centrum pro citlivý zdravotnický náklad a k dispozici vlastní silniční feeder terminál. Letiště je pevně zakotveno v evropské síti náhradního letecké nákladní dopravy. Během zhruba 24 hodin budou nejvýznamnější spotřebitelská a ekonomická centra střední a východní Evropy jde dosáhnout za 48 hodin ať už po zemi, či letecky. Pro letiště to znamená další citelné posílení v regionu Střední Evropy.

Foto Letiště Vídeň

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes