Domů / Silniční doprava / Okrajovou ulici v Třebíčí čekají v říjnu dopravní omezení, v místě se budou pohybovat pracovníci stavby

Okrajovou ulici v Třebíčí čekají v říjnu dopravní omezení, v místě se budou pohybovat pracovníci stavby

V Ulicích Okrajová a Kosmákova v Třebíči budou na řidiče čekat menší dopravní omezení. Město v místě bude rekonstruovat chodníky. Průjezd ulicí však bude umožněn. Práce odstartují prvního října letošního roku.

Irini Martakidisová, tisková mluvčí Třebíče: „Chodník bude uzavřen a bude zde částečné dopravní omezení. Budou se zde opravovat chodníky a obrubníky. Chodník bude úplně uzavřen.“

Dopravní omezení se bude týkat zhruba 630m dlouhého úseku. Jelikož se v místě budou pohybovat pracovníci stavby měli by řidiči na cestě dávat pozor. Oprava byla nutná kvůli havarijnímu stavu místních chodníků, ty jsou z velké části popraskané.

Irini Martakidisová, tisková mluvčí Třebíče: „Na silnici budou probíhat nějaké práce, zůstane zde pruh o šířce 5,5m, takže bude normálně průjezdná.“

Dopravní omezení v ulicích Okrajová a Kosmákova by mělo skončit 15. listopadu letošního roku, to budou moci řidiči silnici opět využívat. Zatímco letos potrápí řidiče zúžená vozovka, v příštím roce už by mělo dojít ke kompletní rekonstrukci vozovky. To letos nebylo možné kvůli zatím starému chodníku, kterému chybí obruby.

Označeno:
0 0 hlasy
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

18 Čvn
18 Čvn 26
Lysá nad Labem
VAN&Truck Show Přerov
24 Čvc 26
Přerov
21 Srp
13 Zář
13 Zář 26
Kroměříž

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 371 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy
 

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

0
Would love your thoughts, please comment.x