Foto Norwegian

Foto Norwegian

Společnost Norwegian v posledních týdnech testuje nové funkce na samoobslužných kioscích. Využilo jich několik tisíc a rezervace míst je mezi cestujícími jasným vítězem. Aplikace Norwegian se navíc dočkala velké aktualizace.

Reklamy

Začátkem března mohli cestovatelé s Norwegian vidět změny v samoobslužných kioscích v Gardermoenu. Kromě nového loga přidala letecká společnost několik možností. Mezi nejoblíbenější patří rezervace místa při odbavení v kiosku.

Rezervaci míst v kiosku testujeme něco málo přes týden a vidíme, že zákazníci zatím upgrade vítají s otevřenou náručí. To bylo obzvláště populární, ale také vidíme, že možnost přidat zavazadla, Fast Track při bezpečnostní kontrole a Priority Boarding vyhovuje cestujícím, říká Knut Olav Irgens Høeg, výkonný viceprezident pro IT a obchodní služby společnosti Norwegian.

Společnost Norwegian se zavázala být neustále inovativní ve vývoji uživatelských zkušeností. Souběžně s rebrandingem dojde k několika technickým vylepšením s cílem ještě více usnadnit svým zákazníkům cestování letadlem. Společnost Norwegian uvádí, že řešení již zavedli na většině letišť, která používají.

Přidá do aplikace nový profil a další funkce

Upgradovaná aplikace by měla vést k rychlejšímu, jednoduššímu a více zaměřenému na uživatele. Cílem aktualizace bylo zajistit vysokou kvalitu jak po obsahové, tak po estetické stránce.

Vidíme, že stále více lidí používá aplikaci jak pro rezervaci, během a před cestou. Proto jsme velmi rádi, že můžeme spustit novou verzi aplikace, která usnadňuje přidávání funkcí dříve založených na prohlížeči. Jde pouze o to, abychom našim zákazníkům zlepšili uživatelský zážitek, říká Høeg.

Kromě technického upgradu byla aplikace přeznačena novým logem, fonty a barvami. Design byl také výrazně zjednodušen, aby fungoval rychleji a byl přehlednější.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading