Foto Norse Atlantic Airways

Foto Norse Atlantic Airways

Společnost Norse Atlantic Airways oznámila zbrusu novou linku spojující Londýn Gatwick s úchvatným městem Las Vegas. Letecká společnost zahájí provoz 12. září 2024 a nabídne cestujícím možnost ponořit se do pulzující energie Las Vegas třemi přímými lety týdně.

Reklamy

S počátečním zpátečním tarifem již od 399 GBP budou zákazníci, kteří se rozhodnou cestovat s Norskem do Las Vegas, nepochybně cítit, jako by dosáhli jackpotu – ale norština tím nekončí. Naší nové trase jsme dali její vlastní šťastné číslo 7, když jsme ji označili jako Norse let Z0777.

Las Vegas, známé jako „světové hlavní město zábavy a sportu“, nabízí rozmanitou škálu atrakcí a slibuje nezapomenutelný zážitek pro každého cestovatele. Las Vegas nabízí nesčetné množství zážitků, které uchvátí a inspirují, od oslnivých zábavních show a kvalitních restaurací až po prvotřídní kasina a honosná letoviska. Nabízejí skvělou hodnotu a pohodlí v kabině Norse Premium i v kabině Economy. Norští „průzkumníci“ přijedou svěží a připraveni vyrazit přímo k legendárním památkám, jako jsou fontány Bellagio, High Roller Observation Wheel a pulzující Fremont Street Experience.

„Jsme nadšeni, že můžeme představit tuto novou trasu z Londýna Gatwick do Las Vegas, jedinečného města, které nabízí bezkonkurenční rozmanitost a může se pochlubit množstvím zábavy, stravování a rekreačních možností, které vyhovují každému vkusu. Pro ty, kteří hledají dechberoucí přírodní krajinu, včetně blízkých národních parků, jako je Grand Canyon, Red Rock Canyon a Valley of Fire State Park, je tato destinace také rájem pro průzkumníky,“ řekl Bjorn Tore Larsen, generální ředitel a zakladatel společnosti Norse Atlantic Airways.

Stephanie Wear, viceprezidentka pro vývoj letectví, London Gatwick, řekla: „Jsme potěšeni, že Norse Atlantic na londýnském Gatwicku neustále roste a poskytuje více letů a možností pro cestující po celém Londýně a jihovýchodě. Las Vegas je oblíbenou trasou pro volný čas a je skvělé vidět přímé lety, které se od září vracejí na zimní sezónu a doplňují stávající letní spoje z Londýna Gatwick. Cestující nyní mohou létat z Londýna Gatwick do více než 50 destinací na dlouhé vzdálenosti, včetně několika míst po celých USA, včetně New Yorku a Floridy.

Foto Norse Atlantic Airways

Průzkumníci, kteří se chtějí vydat na nezapomenutelnou cestu do Las Vegas, si nyní mohou na www.flynorse.com rezervovat zpáteční lety od 399 GBP v ekonomické třídě a 1029 GBP v prémii včetně všech daní a poplatků.

„Těšíme se, že letos v září poprvé přivítáme Norse Atlantic Airways do Las Vegas s touto novou linkou ze Spojeného království, které je naším největším zdrojem zahraničních návštěv,“ řekl Steve Hill, prezident a generální ředitel Las Vegas Convention and Visitors. Úřad: „Přidání pohodlných možností letů zajišťuje, že více cestujících na služební cestě i na dovolené bude mít snadný přístup k našemu dynamickému a neustále se rozvíjejícímu městu a zažít vše, co destinace může nabídnout.“

Společnost Norse Atlantic provozuje výhradně moderní letadla Boeing 787 Dreamliner. Kabina nabízí cestujícím uvolněné a pohodlné cestování s každým sedadlem, včetně osobního, nejmodernějšího zážitku ze zábavy. Naše kabina Norse Premium nabízí špičkovou 43” rozteč sedadel a 12” sklápění, což umožňuje cestujícím dorazit do cíle svěží a připraveni prozkoumat svůj cíl.

Norse Atlantic nabízí dvě varianty kabin: Economy a Norse Premium. Cestující si mohou vybrat z jednoduché řady tarifů Light, Classic a Flextra, které odrážejí způsob, jakým chtějí cestovat, a které možnosti jsou pro ně důležité. Lehké tarify představují hodnotovou variantu Norse, zatímco tarify Flextra zahrnují maximální povolený počet zavazadel, dvě stravovací služby a zvýšenou flexibilitu letenek.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading