27/07/2021

Korona vir : Vídeň-Schwechat se stává „letištěm duchů“

Stránka navštívena: 343
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 344
0 0
Doba čtení příspěvku:57 Sekund

Kde jinde stovky cestujících čekají každý den na odbavení, mnoho přepážek je uzavřeno. Krize v Coroně také opustila letiště Vídeň-Schwechat osiřelá.

Odletové haly na vídeňském letišti Schwechat zůstali v sobotu ráno prázdné. Tam, kde na odbavení obvykle čekají stovky cestujících, je mnoho přepážek uzavřeno. Ostatní seděli u personálu, který neměl co dělat. V důsledku krize s Korona virem již řada leteckých společností zrušila své lety do Vídně .

Několik leteckých společností, které mají zakázáno přistávat, společnosti : Korean Air a Iran Air jsou nyní zakázány. Poslední íránský letoun přistál v sobotu. Cestující byli zdravotně kontrolováni zdravotníky pod policejním dohledem. Od pondělí již nesmí letadla ze severní Itálie (Bologna a Milán) létat do Vídně. Cestující z krizových oblastí mohou vstoupit do země pouze tehdy, pokud mohou prokázat lékařský certifikát – ne starší než pět dní – , že nejsou infikováni.

Automatické kontroly na hranicích
Jako další opatření k omezení viru jsou automobily zastaveny na italských hranicích s Rakouskem. Mobilní lékařské týmy poté provedou zdravotní prohlídku.

V sobotu odpoledne bylo v Rakousku provedeno 4308 koronových testů, 74 lidí bylo nemocných . Dobrá zpráva: Zavřená základní škola ve Vídni se znovu otevírá v pondělí – dva učitelé jsou negativní .

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %