foto Iberia Airbus A350

Iberia obnoví spojení Madridu s Prahou a Berlínem

Iberia nabídne lety do 55 destinací ve Španělsku a Evropě v srpnu. Dopravce z Pyrenejského poloostrova obnoví trasy z Madridu do Berlína a Prahy.

Reklamy
Letecká společnost z jižního kontinentu stále obsluhovala pouze 27 procent plánovaných spojení před vypuknutím pandemie koronavírusu SARS-CoV-2. To je o devět procent více než v červenci.
Kromě pravidelných letů z Madridu do hlavních evropských destinací (např. Amsterdam, Atény, Bologna, Brusel, Dublin, Dubrovnik, Genwea, Lisabon, Londýn, Lyon, Manchester, Marseille, Milán, Porto, Paříž, Řím, Stockholm, Toulouse, Benátky a Curych) a vnitrostátní (Alicante, Almeria, Barcelona, ​​Bilbao, Granada, La Coruna, Malaga, Vigo, Valencie a Sevilla), členský dopravce IAG a jeho dceřiné společnosti Iberia Express a Iberia Regional Air Nostrum provozují také lety z Menorky do Mnichova, ze San Sebastianu do Palma de Mallorca a Malagy, z přístavu Asturias do přístavu Gran Canaria a také z Vigo do Tenerife a z Nice do Palma de Mallorca.
Dálkové lety na mezikontinentálních trasách jsou omezeny na lety do Uruguaye, Kostariky, Ekvádoru a vybraných amerických destinací. Kromě toho dopravce z Pyrenejského poloostrova zpracovává lety s naléhavým nákladem.
Admin
Author: Admin