British Airways zavedla další úpravy zimního letového mezikontinentálních letů do zemí Dálného východu Asie, do Afriky a Austrálie.

Všechny nedávné změny se vztahují na lety z London Heathrow. Každodenní spojení do Bangkoku bude obsluhovat Boeing 787-9, který nahradí Boeing 777-200ER v této trase, která bude zase létat na letiště Peking-Daxing namísto Dreamlineru. Spojení s čínským hlavním městem je rovněž obsluhováno na stejné frekvenci jako s thajským hlavním městem.

Reklamy

Lety do Hongkongu budou sníženy ze dvou denně na jeden den. Lety do delty Perlové řeky bude obsluhovat Boeing 777-200ER. Boeing 787-8 bude létat do Kuala Lumpur. Zatím větší Dreamliner 787-8 létal do hlavního města Malajsie.

Lety do Nairobi se sníží ze sedmi na pět týdně. Lety do keňského hlavního města však bude i nadále zajišťovat Boeing 777-200ER. Podobné škrty byly použity na trase do Soulu. Dopravce z Britských ostrovů bude nadále létat Boeingem 787-8 do hlavního města Jižní Koreje.

Rovněž bude méně letů z Londýna do Šanghaje, které byly sníženy z deseti na sedm týdně. Lety do největšího čínského uzlu bude provozovat Boeing 777-200ER, který nahradí A380 také na trase do Singapuru, také provozovaný denně v zimě.

British Airways nebude létat do Jeddahu, Saúdské Arábie a Sydney do Austrálie až do 14. prosince. Dříve bylo možné letět do centra na Středním východě pětkrát týdně a do hlavního města Nového Jižního Walesu i s mezipřistáním v Singapuru denně.
Admin
Author: Admin

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading