Emirates a Condor aktivují vzájemné interline partnerství

Společnosti Emirates a Condor tento týden oznámily aktivaci vzájemné interline dohody, která zvýší konektivitu zákazníků na 70 trasách provozovaných oběma leteckými společnostmi v Evropě, Africe, Asii, Austrálii a na Blízkém východě, a to za jednotnou cenu letenky a s bezproblémovou zavazadlovou politikou. Oba dopravci rovněž podepsali dohodu o věrnostním programu, která umožňuje členům programu Emirates Skywards získávat a využívat míle na všech letech provozovaných společností Condor.

Dohody podepsali Adnan Kazim, obchodní ředitel společnosti Emirates, a Jens Boyd, obchodní ředitel společnosti Condor, na leteckém veletrhu v Dubaji. Počínaje dnešním dnem budou mít cestující společnosti Emirates bezproblémový přístup do nových a zajímavých evropských a karibských destinací provozovaných společností Condor, včetně 24 regionálních bodů přes Frankfurt, 12 regionálních bodů přes Düsseldorf, 9 regionálních bodů přes Hamburk a 12 regionálních bodů přes Mnichov. Mezi nejoblíbenější města dostupná zákazníkům společnosti Emirates patří mimo jiné Malaga, Ibiza, Cancún a Havana, a to vše s jedinou letenkou a pohodlným odbavením zavazadel až do cílové destinace.

Dohoda o propojení leteckých linek poskytne zákazníkům společnosti Condor také pohodlný dodatečný přístup k letům provozovaným společností Emirates mezi Frankfurtem a Dubají i mimo nido 12 míst v Asii, Australasii, Africe a na Blízkém východě, například do Aucklandu, Bangkoku, Male, Maskatu a na Mauricius.

Letenky jsou nyní v prodeji k okamžitému odletu, trasy lze rezervovat na www.emirates.com, www.condor.com, u online cestovních kanceláří a všech hlavních GDS prostřednictvím cestovních agentur.

Nové partnerství rozšíří působnost společnosti Emirates v Evropě o dalších 57 míst prostřednictvím stávajících čtyř bran v Německu, což zákazníkům letecké společnosti poskytne více možností a spojení do oblíbených destinací v Evropě a Karibiku pro obchodní i osobní cesty.

Emirates létá do Německa od roku 1987 a v současné době provozuje 63 letů týdně do Frankfurtu, Hamburku, Düsseldorfu a Mnichova. Letecká společnost pokračuje v rozšiřování své globální působnosti, aby uspokojila poptávku zákazníků, a ve spolupráci se strategickými partnery jim nabízí bezproblémový přístup do mnoha míst mimo vlastní síť 144 destinací. Díky přidání společnosti Condor, která rozšířila síť partnerských leteckých společností na 30 codesharových a 121 interline partnerů, se mohou zákazníci společnosti Emirates bezproblémově dostat do více než 1 500 měst na 6 kontinentech.

Získávání a uplatnění mil v síti společnosti Condor

Členové programu Emirates Skywards mohou nyní získávat a uplatňovat míle na všech letech provozovaných společností Condor. Členové tak mohou získat až 1 míli Skywards za míli nalétanou v Economy Class, 1,25 míle Skywards za míli nalétanou v Premium Economy Class a až 2,15 míle Skywards za míli nalétanou v Business Class.

Členové mohou rovněž uplatnit míle na lety provozované společností Condor, a to již od 8 000 mil za jednosměrnou letenku v Economy Class a od 16 000 mil za jednosměrnou letenku v Business Class.

Více než 1,4 milionu německých občanů a rezidentů je registrováno v programu Emirates Skywards a využívá exkluzivních výhod, včetně odměn za lety, upgradů, hotelových pobytů a dalších exkluzivních zážitků.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Emirates a Condor aktivují vzájemné interline partnerství

  1. Emirates a Condor aktivují vzájemné interline partnerství – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 16/11/2023 at 14:15

    […] Continue reading Emirates a Condor aktivují vzájemné interline partnerství at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d