Sindbad

Sinbad je zpět na trasách!

Opět se vrací největší polská mezinárodní autobusová platforma. První kurz z Kolína do Krakova se bude konat 25. dubna.

Reklamy

V dubnu uspořádá Opole Sindbad spoje z Německa do Polska na trasách:
Cologne-Krakow
Stuttgart-Krakow

Výlety z Kolína do Krakova se budou konat 25., 27. a 30. dubna, zatímco ze Stuttgartu do Krakova 27. a 30. dubna. Cestování v těchto dnech je možné pouze z / do měst uvedených v jízdních řádech.

Jednosměrná jízdenka

Sindbad považuje obnovené kurzy za speciální nabídku, a proto nejsou zakoupené jízdenky nevratné ani diskontované. Zároveň je zákazník povinen při nákupu jízdenky uvést své kontaktní telefonní číslo a e-mailovou adresu, v případě potřeby kontakt v souvislosti se změnami v provozu spoje.  Současně by vás platforma Opole Sindbad chtěla informovat, že v souladu se současnými omezeními jsou všechny osoby přicházející do Polska ze zahraničí v období do 3. května předmětem povinné domácí karantény.

Nová pravidla pro cestující

Mimochodem, Sindbad zavádí další antivirová omezení na svých prvních cestách, což může být užitečné i pro další reaktivační linie nosičů. dokud nebudou zrušena omezení na udržování sociální vzdálenosti, společnost zaručuje cestujícím dvojité sedadlo v autobuse, navíc zůstává první řada za řidičem pro cestující nepřístupná, každý cestující má absolutní povinnost mít a cestovat v obličejové masce, cestující se symptomy, jako je vysoká teplota, kašel, dušnost, nebude moci průchod použít, na palubě každého autobusu jsou k dispozici dezinfekční prostředky na ruce, každý cestující je povinen si přečíst (před cestou) pokyny týkající se možnosti překročení hranice a doporučení hlavního hygienického inspektora (do 3. května platí 14 denní karanténa) po každé jízdě jsou autobusy dezinfikovány speciálními prostředky na bázi alkoholu a po návratu na základnu jsou vozidla dodatečně ozonizována.

Admin
Author: Admin