Nově zvolený Ashwin Bhat do představenstva Swiss

Nově zvolený Ashwin Bhat do představenstva Swiss

Nově zvolený Ashwin Bhat do představenstva Swiss
Nově zvolený Ashwin Bhat do představenstva Swiss

Ashwin Bhat, obchodní ředitel Lufthansa Cargo, byl nově zvolen do představenstva SWISS na výroční valné hromadě společnosti dne 23. února 2023. Nahradí Christinu Foerster, která zůstává členkou výkonné rady Lufthansa Group a také dočasným generálním ředitelem společnosti. Brussels Airlines.

Reklamy

V představenstvu Swiss International Air Lines (SWISS) došlo k personální obměně. Ashwin Bhat, obchodní ředitel společnosti Lufthansa Cargo, byl nově zvolen do představenstva SWISS na výroční valné hromadě společnosti dne 23. února 2023. Nahradí Christinu Foerster, která se vzdala své funkce v představenstvu. Foerster zůstává členem výkonné rady Lufthansa Group a také dočasným generálním ředitelem Brussels Airlines.

„Jménem celého našeho představenstva bych chtěl Christině Foerster upřímně poděkovat za její skvělou práci, její neomezené uplatnění a její hluboký závazek vůči naší společnosti,“ říká Reto Francioni, předseda představenstva SWISS. „Nejen během těžkého období pandemie, ale po celou dobu jejího funkčního období se naše představenstvo a naše společnost mohly vždy spolehnout na její zdravý úsudek a její odborné znalosti. A jsme potěšeni, že skupina Lufthansa bude i nadále těžit z jejího neocenitelného know-how.“

Nový člen představenstva Ashwin Bhat je od března 2021 obchodním ředitelem společnosti Lufthansa Cargo. V této funkci je zodpovědný za externí organizaci prodeje a manipulace společnosti Lufthansa Cargo, produkt, řízení výnosů, ceny, plánování sítě a řízení prodeje po celém světě a také pro správu platforem Austrian Airlines, Brussels Airlines a Eurowings. Před svou současnou funkcí vedl Ashwin Bhat švýcarskou divizi WorldCargo se sídlem v Curychu společnosti SWISS, tuto pozici převzal v říjnu 2015. Původně nastoupil do tehdejší společnosti Swisscargo AG v únoru 1999 a poté zastával různé výkonné pozice v oblastech, jako je např. řízení příjmů, dopravy a globální oblasti.

„Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Ashwina Bhata v našem představenstvu,“ pokračuje předseda představenstva SWISS Reto Francioni. „Je široce uznáván a respektován pro své rozsáhlé odborné znalosti, zejména v oblasti globální letecké přepravy, která je pro SWISS klíčová. A jeho zvolení nám pomáhá smysluplně a strategicky dokončit oblasti odborných znalostí, které máme k dispozici v našem představenstvu.“

Představenstvo SWISS nyní tvoří Reto Francioni (předseda), Doris Russi Schurter, André Blattmann, Remco Steenbergen a jeho nový člen Ashwin Bhat.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading