Austrian Airlines - Airbus A320

Austrian Airlines - Airbus A320

Austrian Airlines - Airbus A320
Austrian Airlines – Airbus A320

Hlavní město Rakouska bude mít od poloviny června do začátku července spojení se 40 městy na světě.

Od poloviny června Vídeň bude spojovat lety s Polskou Varšavou, Srbským Bělehradem, Ukrajinským Kyjevem, Českou Prahou, Slovenským Košicem, Italským Milánem, Chorvatským Splitem, Francouzským Nice a také vnitrostátními lety do Innsbrucku a Grazu.

Reklamy

O týden dříve národní dopravce z alpské země zahájí lety do řeckých Athén, Belgického Bruselu, Dánské Kodaně, Francouzské Paříže, Švédského Stockholmu, Nizozemského Amsterdamu, Švýcarského Basileje, Ženevy a Curychu, Bosenského Sarajeva, Chorvatského Dubrovníku, Německého Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburku, Mnichova, Stuttgartu a Berlína, Řeckého Soluně, Britský Londýn, Albánská Tirana, Kyperská Larnaca, Izraelský Tel Aviv, Makedonský Skopje, Rumunskou Bukurešť, Bulharskou Varnu a Soffi a Prištinu v Kosovu.

Poslední série obnovených letů je naplánována na 1. července. Poté budou letadla z Vídně létat do Bangkoku v Thajsku, Washingtonu, Chicagu a letiště New York-Newark ve Spojených státech a také do Italské Boloně, Florencie, Říma a Benátek, Egyptské Káhiry, Ruské Moskvy, Rumunské Sibiu, Černohorské Podgorice a Chorvatského Záhřebu. K dispozici budou také charterové lety do řeckých turistických destinací, jako jsou Korfu, Karpathos, Chania, Heraklion, Santorini, Kos, Rhodos a Zakynthos. Začátkem července dokončí obnovu letů do Keflaviku na Islandu. Tím bude spojená Vídeň s 90% destinací, které dříve létali do Vídně.

Admin
Author: Admin

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading