SWISS zavede nové spojení do Rotterdamu

SWISS dále rozšiřuje svou síť tras. Nizozemské přístavní město Rotterdam bude od 22. ledna 2024 využívat službu z Curychu šestkrát týdně.

Společnost Swiss International Air Lines (SWISS) plánuje další rozšiřování sítě svých linek v nadcházejících zimních letových řádech 2023/24. Letecká společnost nabídne své vůbec první non-stop spojení mezi Curychem a Rotterdamem v Nizozemsku. Nizozemské přístavní město bude od 22. ledna 2024 obsluhováno šestkrát týdně.

Rotterdam je druhé největší město Nizozemska a živý velký přístav. Samotné město je známé svým panoramatem a takovými ikonickými stavbami, jako je Erasmus Bridge a Cube Houses. Jeho impozantní přístav patří mezi největší na světě a výrazně podbarvuje charakter a atmosféru města. Rotterdam se také může pochlubit pestrou uměleckou scénou, špičkovými muzei, jako je Boijmans Van Beuningen, a širokou škálou možností nakupování a nočního života. Město je také kulturním tavicím kotlem a nabízí jedinečnou směs minulosti a budoucnosti, díky níž je skutečně fascinující destinací.

Přidáním Rotterdamu do své sítě rozšiřuje SWISS své spojení s aglomerací Randstad v západním Nizozemsku. Kromě stávajících letů do Amsterdamu tedy SWISS nyní nabídne další atraktivní možnost letecké dopravy do az ekonomického a kulturního centra země.

„Jako The Airline of Switzerland vnímáme jako své poslání poskytovat našim zákazníkům rozsáhlou síť atraktivních leteckých služeb a neustále ji dále rozvíjet a zdokonalovat v reakci na jejich potřeby,“ říká Benedikt Escher, vedoucí oddělení správy sítě SWISS. . „To je to, o co se neustále snažíme, se vší oddaností a energií. A jsme potěšeni, že v Rotterdamu nyní do naší sítě přidáme další destinaci, kterou stojí za to navštívit v každém ohledu.“

Krátká doprava, dobré spojení

Let mezi Curychem a Rotterdamem trvá hodinu a 30 minut. Na skromně velkém letišti ve městě se lze rychle a snadno domluvit. Centrum města je vzdáleno cca 10 minut autem (pokud to provoz dovoluje) nebo 20 minut MHD. Rotterdam je asi hodinu jízdy od Amsterdamu a půl hodiny od Haagu. Do obou měst je také k dispozici rychlá veřejná doprava.

Foto Swiss

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “SWISS zavede nové spojení do Rotterdamu

  1. SWISS zavede nové spojení do Rotterdamu – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 26/10/2023 at 05:14

    […] Continue reading SWISS zavede nové spojení do Rotterdamu at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d