Alstom získal zakázku na návrh a výrobu 312 vozů metra pro čtvrtou fázi Dillí

redakce

Společnost Alstom, globální lídr v oblasti chytré a udržitelné mobility, získala zakázku na návrh, výrobu, dodávku, testování a uvedení do provozu vozů metra standardního rozchodu 312 voů pro expanzi Delhi Metro Phase IV, od společnosti Delhi Metro Rail Corporation (DMRC). Zakázka v hodnotě 312 milionů EUR zahrnuje:

Návrh a výroba 234 vozů standardního rozchodu metra pro prodloužení linky 7 (růžová linka 12,558 km) na koridoru Mukundpur–Maujpur a prodloužení linky 8 (purpurová linka 28,92 km) pro koridor Janakpuri West – RK Ashram. Návrh a výroba 78 vozů standardního rozchodu metra pro 23,622 km dlouhou stříbrnou trať mezi Aerocity a Tughlakabad, včetně 15leté údržby těchto 78 vozů.

foto Delhi metro

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Next Post

Vodíkový autobus od Škody Group pro Evropu začne jezdit v Praze

Po úspěšném představení na veletrhu InnoTrans 2022 zažil nový vodíkový autobus z dílen Škoda Group svou premiéru i před českým a slovenským publikem. Nejnovější vozidlo z portfolia českého výrobce je vhodným dopravním prostředkem pro moderní města, která se soustředí na udržitelná řešení pro městskou mobilitu. Praha bude prvním městem, které […]