Foto © AerCap

Foto © AerCap

AerCap Holdings N.V. oznámila, že dodává první ze čtyř nových letadel Airbus A330-900neo společnosti Corsair S.A. Zbývající tři letadla mají být dodány do roku 2024.

Reklamy
“Jsme potěšeni, že můžeme doručit první ze čtyř letadel A330neo společnosti Corsair,” řekl Peter Anderson, hlavní obchodní ředitel společnosti AerCap. “A330neo je jedním z nejžádanějších letadel na světě a nejenže podpoří širokou modernizaci vozového parku společnosti Corsair, ale posílí jejich udržitelnost závazky snížením emisí a zvyšováním provozní efektivity. Přejeme Pascal de Izaguirre a celému týmu Corsair mnoho úspěchů a těšíme se na spolupráci s nimi při dodávání těchto letadel. “
“S dodávkou tohoto nového letounu A330neo vstupuje Corsair do druhé a poslední fáze svého plánu obnovy vozového parku. Do konce roku 2024 přibudeme do našeho vozového parku další čtyři nové A330nea, z nichž první bude nasazen do služebních destinací ve Francouzské Západní Indii, a to od 19. března. Následně má druhý letoun létat mezi Francií a Pobřežím slonoviny, který začíná v dubnu. Do konce letošního roku budou všechny trasy Corsair provozovány letadly A330neo. Náš vozový park bude patřit mezi nejmladší flotilu na světě, což sníží dopad na životní prostředí a zároveň zvýší cestovní zážitek našich zákazníků,” řekl Pascal de Izaguirre, generální ředitel společnosti Corsair.

O Corsairu

Corsair je francouzská dálková letecká společnost, která zaměstnává 1 118 zaměstnanců. Ročně přepraví 1,5 milionu cestujících. Corsair provozuje lety do Karibiku (Guadeloupe, Martinik), Indického oceánu (ostrov Réunion, Mauricius, Mayotte, Madagaskar), Afriky (Pobřeží slonoviny, Mali, Benin) a Kanady (Montreal). Corsair operuje z Paříže/Orly, Lyonu, Marseille, Bordeaux a Nantes.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading