Plošné opravy nerovností silnic pokračují v Krnově a Tylově

Ještě před nástupem nízkých teplot či sněžení provádí ŘSD plošné opravy povrchů svěřených silnic po celém Moravskoslezském kraji. Frézy vystřídaly finišery například v Havířově, Opavě, Ostravě a také u Kravař, od pondělí 20. 11. 2023 se těžká technika objeví na silnici I/45 v Krnově a Tylově.

Oprava asfaltového povrchu silnice I/45 v Tylově proběhne za částečně omezeného provozu, motoristé projedou kyvadlově a v případě dostupných možností vývoje stavby provoz povede v režimu pruhů 1+1. Celková doba rekonstrukce byla stanovena na dva měsíce, ovšem pohledem do kalendáře počítá ŘSD s možností přerušení a dokončení na jaře (drobnosti, hlavní činnosti budou hotové letos).

Odstranění provozních vad v krnovských ulicích Jesenická a Petrovická začne rovněž 20. 11. 2023, zde náročnost prací vychází na dvě etapy. První etapa startuje v pondělí, druhá etapa začne o týden později. Za účelem urychlení harmonogramu nutno počítat s úplnou uzavírkou opravované silnice I/45, doprava bude odkláněna po nejbližších krnovských ulicích, chodcům zůstane umožněn bezpečný průchod stavbou. Celá rekonstrukce potrvá dva týdny.

Foto ŘSD

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Plošné opravy nerovností silnic pokračují v Krnově a Tylově

  1. Plošné opravy nerovností silnic pokračují v Krnově a Tylově – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 19/11/2023 at 08:15

    […] Continue reading Plošné opravy nerovností silnic pokračují v Krnově a Tylově at Transport Min… […]

Comments are closed.

%d