Tokijská metropolitní vláda otevírá propagační středisko „#Tokyo Tokyo BASE“ v terminálu 3 mezinárodního letiště Haneda!

Tokijská metropolitní vláda otevřela 9. srpna 2023 v terminálu 3 mezinárodního letiště Haneda, tokijské a japonské brány do nebe, středisko pro propagaci Tokia „#Tokyo Tokyo BASE“. Ve středisku „#Tokyo Tokyo BASE“, které se snaží zprostředkovat japonským i zahraničním návštěvníkům přitažlivost Tokia, kde tradice a nejmodernější kultura koexistují již od období Edo, budeme prodávat „Tokyo Omiyage“ (suvenýry z Tokia)“, které tokijská metropolitní vláda společně vytvořila se soukromými podniky, jako jsou tradiční řemeslné výrobky, ale i papírenské zboží a potraviny. Kromě prodeje suvenýrů budou v obchodě probíhat také praktické zážitky a workshopy zaměřené na japonskou kulturu, které budou šířit přitažlivost Tokia.

Hello Kitty a Hakken dělají PR pro „Tokyo Omiyage (suvenýry z Tokia)“!

Světoznámá postavička Sanrio Hello Kitty a cosplayer Hakken, který je ambasadorem tokijského cestovního ruchu, vystoupili jako speciální hosté na slavnostním zahájení u příležitosti otevření obchodu.

Hakken se k otevření obchodu vyjádřil slovy: „Těším se, co všechno bude v nabídce.“ Po návštěvě obchodu a vyzkoušení omikuji (věštící papírové proužky) se zdálo, že se mu líbí cypřišový vějíř doporučený proužkem omikuji a uvedl, že má „uvolňující vůni“.

Akiko Matsumoto, zástupkyně ředitele Úřadu pro průmyslové a pracovní záležitosti tokijské metropolitní vlády, ve svém úvodním projevu řekla: „Chci, abyste díky tomuto obchodu poznali rozmanité přitažlivé podoby Tokia.“

Přehled o obchodu

Adresa: Terminál 3 letiště Haneda, 4. patro, EDO MARKET PLACE (2-6-5, letiště Haneda, Ota-ku, Tokio)
Otevírací doba: 8:00 – 21:00
Obsah realizace: Prodej v „Tokyo Omiyage (suvenýry z Tokia)“ Výrobky naleznete na oficiálních webových stránkách. https://tokyotokyo.jp/article/omiyage/
Přenášení japonských kulturních zážitků a pořádání workshopů. Vývěsní štíty, propagační koutek atd., které informují o tom, že Tokio je „in“.

©’23 SANRIO CO., LTD. APPR.NO L642720

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Tokijská metropolitní vláda otevírá propagační středisko „#Tokyo Tokyo BASE“ v terminálu 3 mezinárodního letiště Haneda!

  1. Tokijská metropolitní vláda otevírá propagační středisko „#Tokyo Tokyo BASE“ v terminálu 3 mezinárodního letiště Haneda! – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 05/09/2023 at 22:15

    […] Continue reading Tokijská metropolitní vláda otevírá propagační středisko „#Tokyo Tokyo BA… […]

Comments are closed.

%d