27/07/2021

6 nových Irizarů i8 pro Regiojet

Stránka navštívena: 297
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 298
0 0
Doba čtení příspěvku:54 Sekund

STUDENT AGENCY k.s. letos pokračuje v obnově vozového parku autobusů. Pro své linky pořizuje zatím 6 vozů Irizar i8. Ty přitom nahradí relativně nové vozy na lince z Prahy do Berlína. Právě tyto nové vozy jsou poprvé registrované ve Středočeském kraji a ne, jako obvykle v Jihomoravském kraji, jak bývalo zvykem právě u tohoto dopravce.

Společnost přitom plánovala úzkou spolupráci s Blablabus, který měl být odpovědí na Flixbus, ten významně změnil dopravní trh. Kdy naprostá většina společností se podrobila Flixbusu a jako jeden z mála šel vzdorovat právě Český Regiojet a stále úspěšně bojuje s Flixbusem, který se snažil donutit majitele společnosti, aby se jim podrobil, ten to odmítnul a chce i nadále úspěšně bojovat za svoji firmu a být ryze českou firmou, která bude mít stále podporu věrných zákazníků své kvalitě služeb, kterou nemá konkurence.

Spolupráce s Blablabusem z Francie, který expandoval dále na trh v Evropě a nyní bojuje v Německu je otázkou, proč k realizaci spolupráce nedošla jenom se stále odkládá je otázkou, ale registrace vozů ve středočeském kraji může něco právě o této spolupráci nasvědčovat.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář