» Domů » Silniční doprava » 6 nových Irizarů i8 pro Regiojet

6 nových Irizarů i8 pro Regiojet

STUDENT AGENCY k.s. letos pokračuje v obnově vozového parku autobusů. Pro své linky pořizuje zatím 6 vozů Irizar i8. Ty přitom nahradí relativně nové vozy na lince z Prahy do Berlína. Právě tyto nové vozy jsou poprvé registrované ve Středočeském kraji a ne, jako obvykle v Jihomoravském kraji, jak bývalo zvykem právě u tohoto dopravce.

Společnost přitom plánovala úzkou spolupráci s Blablabus, který měl být odpovědí na Flixbus, ten významně změnil dopravní trh. Kdy naprostá většina společností se podrobila Flixbusu a jako jeden z mála šel vzdorovat právě Český Regiojet a stále úspěšně bojuje s Flixbusem, který se snažil donutit majitele společnosti, aby se jim podrobil, ten to odmítnul a chce i nadále úspěšně bojovat za svoji firmu a být ryze českou firmou, která bude mít stále podporu věrných zákazníků své kvalitě služeb, kterou nemá konkurence.

Spolupráce s Blablabusem z Francie, který expandoval dále na trh v Evropě a nyní bojuje v Německu je otázkou, proč k realizaci spolupráce nedošla jenom se stále odkládá je otázkou, ale registrace vozů ve středočeském kraji může něco právě o této spolupráci nasvědčovat.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes