05/08/2021

Wizz Air odkládá spuštění své základny v Cardiffu o jeden rok

Stránka navštívena: 1215
0 0
1 min read
Stránka navštívena: 1216
0 0
Doba čtení příspěvku:45 Sekund

Nízkonákladový dopravce z Maďarska měl původně zahájit nová spojení z největšího města ve Walesu 30. července tohoto roku. Překážkou byla přetrvávající cestovní omezení ve Velké Británii a v několika evropských zemích.

Wizz Air plánoval let z Cardiffu do Alicante, Korfu, Fara, Heraklionu, Larnaky, Palmy de Mallorca a Tenerife. Egyptský Sharm el-Sheikh se měl v listopadu připojit k seznamu destinací obsluhovaných z Walesu.

„Museli jsme učinit obtížné, ale zodpovědné rozhodnutí. Především chceme zaručit našim klientům, zaměstnancům a obchodním partnerům bezpečnost v této obtížné době“ – zní zpráva nízkonákladového operátora ze střední Evropy. „Budeme i nadále zavázáni k dlouhodobým plánům na zvýšení nabídky ve Velké Británii při vytváření stovek nových pracovních míst a stimulaci místního cestovního ruchu a pohostinství,“ stojí v prohlášení.

Wizz Air zřídil ve Velké Británii za posledních dvanáct měsíců tři nové základny, z nichž má více než 60 spojení. Na začátku července zahájil nízkonákladový dopravce dvě vnitrostátní linky do Jersey.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář