» Domů » Městská doprava » Sedm zraněný po nárazu autobusu do posypovače

Sedm zraněný po nárazu autobusu do posypovače

34letý řidič autobusu městské hromadné dopravy v pravém jízdním pruhu ve směru od Palackého ulice v Košicích na Jižní nábřeží, přičemž se pravděpodobně dostatečně nevěnoval vedení autobusu a sledování situace v silničním provozu. Jeho přední částí narazil do zadní části světelně označeného odstaveného nákladu vozidla, tzv. posypovače. V autobuse se v té době nacházelo několik cestujících, po nárazu 7 z nich spadlo na podlahu autobusu.
Podle předběžných lékařských zpráv 16letý cestující utrpěl lehká zranění, která si nevyžádala dobu pracovní neschopnosti, 2 z cestujících (13, 72) utrpěli lehká zranění, 18letý cestující utrpěl zranění s předpokládanou dobou léčení 10 dní, 2 cestující (36, 54) se zranily jen lehce.  Nejhůře však dopadla 58letá cestující, která u pasu utrpěla zranění těžkého charakteru a doba jejího léčení a pracovní neschopnosti se odhaduje na více než 42 dní. Řidič autobusu při nárazu utrpěl lehká zranění s dobou léčení do 7 dnů, řidič posypovače se při dopravní nehodě nezranil uvedla Policie z Košic.
Přítomnost alkoholu ani u řidiče autobusu ani u řidiče posypovače zjištěna nebyla. Řidiči městské hromadné dopravy byl na místě zadržen řidičský průkaz a zakázána další jízda.
Foto Policie Košice
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes