• 06/07/2022 06:34

Wizz Air obnovuje mzdy před pandemií

ByAdmin

Zář 17, 2021 , ,
Stránka navštívena: 2403
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 15 Sekund

Wizz Air v oficiálním oznámení oznámila, že odměny pilotům budou od 1. října obnoveny na předkrizové úrovně způsobené virem COVID-19. Nízkonákladový dopravce ze střední a východní Evropy po dobu několika měsíců pandemie koronaviru SARS-CoV-2 platil v rámci realizovaných úsporných programů nižší platy. Tato fáze činnosti skončí 30. září.

Můžeme hrdě oznámit, že jsme jednou z prvních leteckých společností, které vrátily platy pilotů zpět na úroveň před pandemií. Rádi bychom poděkovali každému z našich zaměstnanců za jejich vytrvalost a neustálé odhodlání, které projevovali od března 2020. Tento uplynulý čas byl nepochybně výzvou pro celé odvětví, řekl Michael Delehant, výkonný viceprezident a COO společnosti Wizz Air, který na začátku srpna oznámil, že do konce tohoto desetiletí najme 4600 pilotů. Nábor posádek je plánován na 43 základnách nízkonákladového dopravce .

Jen do konce prosince letošního roku posílí řady maďarského nízkonákladového dopravce přes 300 pilotů. Piloti budou v blízké budoucnosti létat na letadlech A320 a A321 na více než 800 linkách do 191 destinací ve 49 zemích. Nyní se zaměřujeme na udržitelný rozvoj. V příštích letech čekáme na tisíce nových kandidátů, kteří se připojí k naší rozrůstající se rodině – shrnul Delehant.

Dříve společnost Wizz Air oznámila, že od 1. prosince 2021 bude očkování proti COVID-19 a ve zvláštních případech pravidelné testování antigenu / PCR povinné pro všechny posádky. Naší prioritou je zdraví a bezpečnost našich cestujících a zaměstnanců. Máme odpovědnost chránit posádku a cestující na palubě snížením rizika COVID-19 a očkování v tom hraje klíčovou roli, vysvětlil József Váradi, prezident společnosti Wizz Air. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %