Quantum2 společnosti Wärtsilä, plně integrovaný vysokokapacitní systém ukládání energie navržený a optimalizovaný pro globální rozsáhlé nasazení. © Wärtsilä Corporation

Technologická skupina Wärtsilä uvedla na trh Quantum2, plně integrovaný vysokokapacitní systém pro ukládání energie z baterií navržený a optimalizovaný pro globální nasazení ve velkém měřítku.

Reklamy

Quantum2 umožňuje vývojářům projektů plnit požadavky na kapacitu efektivněji a efektivněji díky vyšší rychlosti přepravy a nasazení a bezkonkurenční bezpečnosti. Mezi funkce patří:

  • Zjednodušený design umožňuje kompaktnější uspořádání při vysoké hustotě energie na místě.
  • Vyhovuje normě ISO pro 20stopé kontejnery, což má za následek zlepšenou efektivitu přepravy a minimalizaci výstavby na poli v rámci globálních 2-8hodinových projektů.
  • Plně otestované předinstalované kapalinou chlazené moduly IP67, které nevyžadují žádnou další práci na místě a poskytují dodatečnou bezpečnost.
  • Komplexní protipožární přístup, v souladu s mezinárodními bezpečnostními normami, včetně NFPA 855.

Řešení řízení teploty a vlhkosti udržuje přísnou kontrolu teplotních rozdílů mezi články a moduly s přizpůsobitelným hybridním chladicím systémem pro snížení spotřeby pomocné energie podle potřeb projektu. „Quantum2 je účelově vytvořen pro velká zařízení pro ukládání energie na podporu přechodu na obnovitelné zdroje energie,“ řekl Darrell Furlong, ředitel produktového managementu skladování energie a hardwarového inženýrství ve Wärtsilä Energy. “Quantum2 se snadno přepravuje po silnici nebo po moři a jeho vysoká energetická hustota znamená, že na místě je potřeba méně jednotek, což z něj činí ideální produkt pro zákazníky po celém světě.”

Quantum2 společnosti Wärtsilä, plně integrovaný vysokokapacitní systém ukládání energie navržený a optimalizovaný pro globální rozsáhlé nasazení. © Wärtsilä Corporation

Kromě špičkového bezpečnostního a špičkového výzkumu a vývoje je Quantum2 dostatečně flexibilní, aby zahrnoval moduly od různých výrobců, což společnosti Wärtsilä umožňuje optimalizovat konfiguraci pro každý projekt a využít své dodavatelské řetězce k zajištění včasného dodání.

Quantum2 je navržen pro dlouhou životnost ve všech provozních podmínkách s minimálními servisními zásahy. Je vybavena několika prvky odolnosti, včetně schopnosti odolávat větru a seismické aktivitě a dlouhodobé antikorozní povrchové úpravy.

Quantum2 využívá platformu Wärtsilä GEMS Digital Energy Management Platform , sofistikovanou sadu produktů výpočetní technologie, která se vyznačuje snadným přizpůsobením, integrací a ovládáním napříč zařízeními mimo bateriový systém. GEMS funguje autonomně, aby byla zajištěna maximální flexibilita platformy s pokročilou logikou a funkčností a zároveň dodává bezproblémové softwarové záplaty a aktualizace napříč jednotlivými platformami a flotilami. GEMS poskytuje jednotné, jednotné komunikační rozhraní pro všechny komponenty Quantum2 – včetně efektivního monitorování, ovládání a přehledů o výkonu baterií, bezpečnostních a tepelných systémů.

Quantum2 staví na nejmodernější produktové řadě Wärtsilä, která podporuje zákazníky v jejich přechodu na nulovou síť a zároveň zajišťuje spolehlivý a vyvážený energetický systém. Wärtsilä také nabízí Quantum, plně integrovaný a modulární systém skladování energie, který nabízí nejrychlejší časy nasazení, nejvyšší kvalitu kontroly a maximální flexibilitu. Wärtsilä má v tomto odvětví bezkonkurenční bezpečnostní rekord pro platformu Quantum. V listopadu 2023 uvedla společnost Wärtsilä na trh Quantum High Energy , systém ukládání energie s pokročilými bezpečnostními funkcemi a zvýšenou hustotou energie.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading