Foto © Jetstar

Foto © Jetstar

Ode úterý mohou obyvatelé Sydney a mezinárodní turisté využít přímých letů do jednoho z nejlepších turistických regionů WA, přičemž vůbec první let ze Sydney do Busselton Margaret River bude spuštěn včas o velikonočních školních prázdninách.

Reklamy

Tato trasa provozovaná letadlem Airbus A320 nabídne každý rok více než 50 000 nízkonákladových sedadel mezi Sydney a světově proslulým vinařským a surfařským regionem, takže cesta na jihozápad WA bude jednodušší než kdy předtím.

Jetstar je jedinou leteckou společností, která nabízí přímé komerční lety ze Sydney a Melbourne do Busselton Margaret River. Letecká společnost slaví 20 let létání a tyto trasy ukazují, jak nízké ceny Jetstar nadále podporují a rozvíjejí regionální cestovní ruch.

Ke spuštění nové služby má Jetstar 12hodinový výprodej od 9:00 AEDT, přičemž jednosměrné jízdné mezi Sydney a Busselton Margaret River již od 135 $.

Výkonná manažerka společnosti Jetstar, zákaznice, Jenn Armor, uvedla, že spuštění nové služby v Sydney přichází těsně před druhým výročím letu Jetstar příští měsíc z Melbourne do Busselton Margaret River.

„Před dvěma lety začal Jetstar létat z Melbourne do Busselton Margaret River a po úspěchu těchto letů, které dosud přepravily více než 100 tisíc cestujících, jsme nadšeni, že můžeme spustit jediné přímé lety ze Sydney do ohromujícího jihozápadu WA.

„Dovolenkáři ze Sydney budou moci letět přímo k Margaret River asi za pět hodin za pouhých 135 dolarů jedním směrem, díky čemuž bude region mnohem dostupnější pro domácí i mezinárodní turisty z přístavního města.

“Děkujeme vládě Západní Austrálie, Jihozápadní rozvojové komisi, cestovnímu ruchu Západní Austrálie a městu Busselton za jejich pokračující podporu našeho úsilí o zvýšení poptávky po cestování do Busselton Margaret River.”

Ministryně cestovního ruchu Rita Saffiotiová uvedla, že tyto lety jsou pro jihozápadní turistický průmysl WA zásadní změnou.

„Vzhledem k tomu, že 95 procent návštěvníků do Západní Austrálie přilétá letecky, návštěvnická ekonomika státu silně závisí na letecké dopravě, zejména v regionech.

„Podpora více přímých spojení z domácích a mezinárodních lokalit je klíčovou prioritou vlády WA a budeme nadále podporovat více leteckých společností, aby zajistily nepřetržité a přímé spojení do regionů WA.

„Vláda WA od pandemie neúnavně pracovala na zvýšení leteckých spojení a snížení nákladů na leteckou dopravu do regionů prostřednictvím fondu na obnovu letectví ve výši 75 milionů USD a neustále poskytujeme dotované letenky, abychom podpořili cestování do velkolepých regionů WA.

„Vyzývám cestovatele z východních států, aby si zarezervovali cestu tímto pohodlným novým letem a přišli prozkoumat náš dechberoucí jihozápadní region, který nabízí kulinářské pobřežní dobrodružství, prvotřídní víno, nedotčené pláže a tyčící se dřevěné lesy.“

Ministr pro místní rozvoj Don Punch řekl, že jihozápad měl včera další důvod k oslavě.

„Zahájení druhé přímé komerční trasy mezi regionem a východním pobřežím Austrálie. Nová trasa Jetstar mezi Busselton Margaret River a Sydney dále otevírá turistický potenciál regionu a přináší výhody místním provozovatelům cestovního ruchu a podnikům. “

“Výhody vládní investice WA do rozvoje letiště nadále plynou k místním obyvatelům a my pracujeme s městem Busselton a dalšími zúčastněnými stranami na obchodním případu dalšího rozvoje tohoto regionálního aktiva.”

LETOVÝ PLÁN 

Sydney do Busselton Margaret River od 26. března 2024

let č. Frekvence Z Na Odjezd Přijet
JQ898 úterý * , čtvrtek, sobota Sydney Busselton 11:10 13:10
JQ899 Busselton Sydney 13:55 21:00

*Úterní lety přecházejí od 1. dubna na pondělí.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading