• Pá. Srp 19th, 2022

Vietnam Airlines pozastavují lety do Moskvy

Stránka navštívena: 156
0 0
Doba čtení příspěvku:43 Sekund

Vietnamský vlajkový dopravce Vietnam Airlines oznámil, že od 25. března 2022 pozastaví své spojení Hanoj-Moskva. Podle vietnamských tiskových zpráv letecká společnost uvedla, že rozhodnutí bylo učiněno kvůli potřebě revidovat postupy, požadavky a předpisy týkající se letového provozu a pojištění.

Vietnam Airlines také uvedly, že vrátí peníze cestujícím, kteří si již zakoupili letenky. Podle tiskové zprávy , kterou viděl Vietnam Express, letecká společnost pracuje na tom, aby službu co nejdříve obnovila. 

Několik dalších leteckých společností, včetně kazašské Air Astana , nedávno pozastavilo lety do Ruska kvůli sankcím uvaleným na zemi a problémům s pojištěním. 

Civilní letectví v Rusku ochromily sankce uvalené po invazi na Ukrajinu. Ruské aerolinky zastavily téměř všechny mezinárodní lety, zatímco počet zahraničních aerolinek, které do země stále létají, se podle ruského ministerstva dopravy smrskl na 35. Jde pak nejčastěji o Čínské dopravce, kteří létají do Moskvy a Vladivostoku, Petrohradu a Omsku. 

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  SpiceJet a Boeing se dohodli na kompenzaci za uzemnění Boeingu 737MAX