» Domů » Infrastruktura a města » Ve 34. budově je nově call centrum Zásilkovny, druhé v České republice

Ve 34. budově je nově call centrum Zásilkovny, druhé v České republice

Místo pro nové zákaznické centrum našla Zásilkovna ve 34. budově v areálu bývalé Baťovy továrny ve Zlíně. Navazuje tak na dosavadní dobrou spolupráci se společností CREAM, která již druhým rokem Zásilkovně poskytuje i skladové prostory na 123. budově v bývalém továrním areálu.

„Vážíme si toho, že jsme pro Zásilkovnu dobrým partnerem a že pro vznik nového klientského centra zvolila právě prostory na 34. budově ve Zlíně,“ říká Martin Jarolím, člen představenstva skupiny CREAM. Aktuálně ve zlínském call centru pracuje přibližně 40 zaměstnanců, do budoucna Zásilkovna počítá s kapacitou 120 zaměstnanců. Kromě Zlína má Zásilkovna call centrum ještě v Hradci Králové.

Bývalá budova centrálního skladu firmy Baťa, dnes známá pod označením 34. budova, je dispozičně ideální pro provoz služeb či lehké výroby. Nájemci zde oceňují zejména velkorysé flexibilní prostory se zázemím, dobrou dopravní dostupnost a služby v blízkém okolí.

TZ – Cream

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes